Ana SayfaAkıllı TelefonYeni Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition Satışa Çıktı!

Yeni Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition Satışa Çıktı!

Adından da anlaşılacağı gibi, yeni Xiaomi 12T Pro modeli, New York City'de yaşayan çağdaş bir sanatçı olan Daniel Arsham ile işbirliği içinde tasarlandı. Sanatçı, “20 yıl sonra bu telefona sahip olan insanlar artık onu telefon olarak değil, zamanın belirli bir anıyla bağlantılı ve işlevselliğinin ötesine taşıyan heykelsi bir nesne olarak kullanacak” dedi.

-

Star Wars Jedi: Survivor Tanıtıldı!

Günümüzün en büyük kurgu evrenlerinden birine sahip olan Star Wars serisini bilmeyen yoktur. Özellikle oyunları...

Xiaomi bugün ikonik bir heykelsi tasarıma sahip Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition’ı tanıttı. Diğer tüm sınırlı sayıda üretilen telefonlar gibi, bu da özelleştirilmiş aksesuarlar, ambalaj ve kullanıcı arabirimi ile birlikte geliyor. Şirket, yeni modelin sadece 2.000 adetle sınırlı olduğunu ve ön siparişlerin 5 Aralık’ta başlayacağını söylüyor.

Adından da anlaşılacağı gibi, yeni Xiaomi 12T Pro modeli, New York City’de yaşayan çağdaş bir sanatçı olan Daniel Arsham ile işbirliği içinde tasarlandı. Arsham’ı oldukça popüler olan kristalize Pokémon heykellerinden tanıyabilirsiniz.

Sınırlı sayıda üretilen akıllı telefon, New York’lu sanatçının ‘Kurgusal Arkeoloji’ adını verdiği çürümekte olan bir stil olan fosilmzasını içeriyor. “İşlevsel bir nesne olmak dışında amacı olan bir heykel” olacak şekilde tasarlanmış. Cihaz, aşınmış yeşil bir gövdeye eklenmiş bronz kristallerle birlikte geliyor. Kristaller çıkıntı yapmasa da, kaplamadaki ve bazı kısımlarındaki baskılı taşlar onları daha ikna edici gösteriyor.

Sanatçı, “20 yıl sonra bu telefona sahip olan insanlar artık onu telefon olarak değil, zamanın belirli bir anıyla bağlantılı ve işlevselliğinin ötesine taşıyan heykelsi bir nesne olarak kullanacak” dedi.

-- Reklam --

Android telefonunuzda indirilenleri nasıl bulabilirsiniz?

Web'de gezinmek bir yaşam biçimi olduğundan, dosya indirmek çoğumuzun yaptığı düzenli bir günlük etkinliktir. Müzik, fotoğraf veya video olsun,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz