Ana SayfaAkıllı TelefonYotaPhone 2'ye Rakip geliyor UMi Zero 2

YotaPhone 2’ye Rakip geliyor UMi Zero 2

-

IMDb, 2023 Yılının En Popüler Dizi ve Filmlerini Açıkladı!

Günümüzün en büyük dizi ve film veritabanı olarak faaliyetlerini gösteren ıMDb, 2023 yılının enleri...

Sahip olduğu çift ekran ile dikkatleri üzerine çeken akıllı telefon YotaPhone 2’ye Çin’den yeni bir rakip geliyor. Çinli akıllı telefon üreticisi olan UMi Zero 2 modeliyle bakalım kullanıcılara neler sunuyor? Detaylar haberimizin devamında.

Rusya merkezli akıllı telefon üreticisi olan YotaPhone ürettiği çift ekrana sahip akıllı telefonu ile tüm dünyanın gündemine oturmuştu. Arka tarafında yer alan E-ink ekranı ile akıllı telefon pazarında tek olan YotaPhone, artık bu yolda yalnız değil.

Rakip Çinden UMi Zero 2

Dünyada ilk çift ekranlı telefon olan YotaPhone, çift ekranlı telefon kullanmak isteyenlerin tek alternatifiydi. Ancak ortaya çıkan yeni telefon UMi Zero 2, YotaPhone’un bu unvanını elinden aldı gibi görünüyor.

yotaphone-2ye-rakip-geliyor-umi-zero--2

Ortaya çıkan bilgilere bakılacak olur isek ön tarafında görmeye alıştığımız 5.2 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde bir ekrana sahip olan UMi Zero 2, arka tarafında ise E-ink teknolojisini kullanan daha az enerji ve daha iyi okuma deneyimi sunan ikinci bir ekranı bünyesinde barındırıyor.

Doğal olarak MediaTek MT6752 işlemcisinden gücünü alan UMi Zero 2, kamera tarafında ise 13 Megapiksellik ana kamera ve 8 Megapiksellik bir ön kamerayı tercih etmiş. 16 GB dahili hafızaya sahip olan akıllı telefonun RAM’ı ise 3 GB.

Çin patentli UMi Zero 2 modelin fiyatınınsa yaklaşık olarak 500 dolar olması bekleniyor. Bakalıp UMi Zero 2 rakibi YotaPhone 2’nin oturduğu bu liderlik koltuğunu onlan alabilecek mi?

Avatar Frontiers of Pandora İnceleme Puanları ve Yorumları Belli Oldu

Massive Entertainment, Ubisoft ve FoxNext tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yarın (7 Aralık 2023) itibariyle yayınlanacak olan Avatar Frontiers...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz