Ana SayfaİpucuYoutube video indirme nasıl yapılır ?

Youtube video indirme nasıl yapılır ?

-

Youtube üzerinde yayınlanan oldukça fazla içerik var ve herhangi bir video izlemek istediğimizde ilk aklımıza gelen şey youtube‘da aratmak oluyor. Peki istediğimiz videoyu bulduk fakat internetsiz ortamda daha sonra izlemek istediniz. İşte bunun için ise video indirme siteleri ya da programları devreye giriyor.

Legal içeriklerin indirilmesi zaten herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir. Fakat illegal olan içerikleri bilgisayarınıza indirmemenizi tavsiye ediyoruz. Gelelim konumuza ve youtube‘dan video nasıl indirilir detaylıca anlatalım.

Youtube video indir programsız

İlk yöntemlerden biri youtube’den programsız video indirmek. Bunun için işinde başarılı oldukça fazla site bulunuyor. Buraya tıklayarak bu sitelerin en başarılı olanlarını listeleyebilirsiniz. Biz bir tane güvenilir site belirledik ve bu site üzerinden ilerledik. Daha sonra aşağıdaki gibi bir sayfa ile karşılaşıyoruz. Bu sayfa neredeyse her indirme sitesinde benzer şekildedir. Buraya tıklayarak bizim de kullandığımız siteye ulaşabilirsiniz.

youtube video indir programsiz
Youtube Programsız video indirme

Buradaki boşluğa youtube’da izlediğimiz videonun linkini yapıştırıyoruz. (tarayıcınızın üst kısmında ya da video paylaş linkinde yer alır) Linki ilgili kutucuğa yapıştırdıktan sonra indir diyerek ilerliyoruz. Sistem video’yu convert ederek indirmemiz için bir link sunuyor ve bu linke sağ tıklayarak farklı kaydet diyoruz.

Programsız youtube video indirme işlemi bu kadar basit. Bu arada bu gibi siteler artık facebook ve diğer video sitelerini de destekliyor. Yani facebook videolarını da indirmek isterseniz aynı linkler ve yöntemleri kullanabilirsiniz.

Youtube video indir programlı

Bir diğer alternatif ise youtube’dan video indirmek için hazırlanmış masaüstü programını bilgisayara indirmek. Tabi burada programın gerçekten sizin ihtiyacınızı karşılayacak ve virüs v.b olmadığını bildiğiniz güvenli programları indirmeye özen gösterin. Aksi takdirde video indireceğiz diye tüm bilgisayarınızdan olmayın.

Programı indirdikten sonraki işlem programsız youtube video indirme ile neredeyse aynı. Yine aynı basit bir arayüz ve programı indireceğiniz klasör seçimini ve daha sonra indir butonuna tıklayarak işlemi tamamlıyoruz. İndirmek istediğimiz video belirtmiş olduğumuz klasöre kaydediliyor.

YouTube-Downloader-programi

Lütfen sormak istediğiniz her hangi bir konuda yorum alanını kullanınız.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here