Ana SayfaAkıllı TelefonZTE Axon 20 5G - Ekrana Gömülü Selfie Kameraya Sahip İlk Telefon!

ZTE Axon 20 5G – Ekrana Gömülü Selfie Kameraya Sahip İlk Telefon!

Dünyanın ilk ekran altı selfie kamerasına sahip, ZTE Axon 20 5G gelecek hafta piyasaya sürülecek. Telefonun ekran altı selfie kamerasının formülü ortaya çıktı.

-

ZTE, Axon 20 5G‘yi 1 Eylül’de, piyasada bulunan ilk ekran altı selfie kameralı akıllı telefon olarak görücüye çıkarak. Şirket, Weibo’da OLED ekranın, lensin üzerinde gerilmesine rağmen cihazın parlama veya buğulanma olmadan nasıl fotoğraf çekmeyi başaracağını açıkladı.

ZTE, görüntünün kalitesini bozmadan ekranın şeffaflığını en üst düzeye çıkaran yansıma önleyici kaplamalı özel bir film uyguladı.

Axon 20 5G‘nin ekranı yedi katmandan oluşuyor. Koruyucu cam, bir polarizör, dokunmatik panel, bir kapsülleme camı, OLED paneli ve herhangi bir modern telefonun sorunsuz performansı için gereken diğer öğeler.

Tüm önemli katmanlar, son derece iletken, ancak bu arada, renkleri veya görüntünün derinliğini değiştirebilecek herhangi bir optik kırılmayı baskılayan, son derece geçirgen ve şeffaf olan yeni malzemelerle kaplandı. ZTE, en büyük engelin ekran malzemesinin icat edilmesi olduğunu doğruladı ve Salı günü bu muhtesem telefonun lansmanını göreceğiz.

Telefonun Çin’den kaçıp, küresel pazarda yer alıp almayacağı henüz bilinmiyor, ancak üretici Axon cihazlarını son birkaç yılda dünya çapında piyasaya sürüyor. Bu yüzden umarız Axon 20 5G de dünya çapında sahneye çıkabilir. Böylesine etkileyici bir telefona kim sahip olmak istemez ki ?

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakWeibo

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here