Ana SayfaAkıllı TelefonZTE Axon 30, Ekran Altı Kamera Teknolojisiyle Geliyor

ZTE Axon 30, Ekran Altı Kamera Teknolojisiyle Geliyor

Poster, Axon 30 serisinin herhangi bir çentik veya delgeç olmadan tam ekran bir tasarıma sahip olacağını doğruluyor. Başka bir deyişle, cihaz gerçekten de ZTE'nin yeni nesil ekran altı kamera teknolojisine sahip olacak. Selfie kamerası ekranın altında yer alıyor ve cihaza neredeyse %100 ekran-gövde oranı sağlıyor.

-

ZTE, ekran altı kamera teknolojisini ilk kez geçen yıl Axon 20 5G Extreme Edition‘da piyasaya sürdü. Çinli şirketin, bu yıl Axon 30 serisinin içine yerleştirilmiş ikinci nesil ekran altı kamera teknolojisini piyasaya sürmesi bekleniyor. Axon 30 serisinin çok yakında satışa sunulması bekleniyor. Telefonun bir poster bugün yayınlandı.

Posterin gösterdiği yakın tarihli lansman dışında, aynı zamanda cihazın bir görüntüsünü de içeriyor ve bize ne bekleyeceğimize dair bir ipucu veriyor. Poster, Axon 30 serisinin herhangi bir çentik veya delgeç olmadan tam ekran bir tasarıma sahip olacağını doğruluyor. Başka bir deyişle, cihaz gerçekten de ZTE’nin yeni nesil ekran altı kamera teknolojisine sahip olacak. Selfie kamerası ekranın altında yer alıyor ve cihaza neredeyse %100 ekran-gövde oranı sağlıyor.

ZTE’nin yayınladığı resimlere bakılırsa, Axon 30’un alt versiyonunun görünümü gerçekten çok yüksek. Çentik veya kesik olmadan, ekranın görsel etkisi birinci sınıf olarak belirtiliyor. Tamamen simetrik bir tasarımın hayranı olan telefon meraklıları bunu çok çekici bulacak. Bu, çerçevesiz bir akıllı telefona gördüğümüz en yakın şey olmalı.

Axon 30, ekran altı kamera teknolojisine ek olarak, 20GB RAM sürümü alan dünyanın ilk cihazı da olabilir. ZTE yöneticisi Lu Qianhao kısa süre önce Çinli markanın 20 GB RAM’li bir telefonunu ima etti. Ancak bunun Axon 30’da olup olmayacağını kesin olarak söyleyemeyiz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here