Amazon Prime En İyi Filmler – Temmuz Top 10

Amazon Prime güncellenen fiyat etiketine rağmen son derece kaliteli içerikleriyle biliniyor ve gerek Gaming kapsamında gerekse akış hizmeti kapsamında birçok yeniliği beraberinde getiriyor. Ülkemizde de giderek artan abone kitlesini tutabilmek adına kendini geliştirmeye çalışan Amazon Prime’ın bu ayki en iyi filmleri ise şu şekilde…

Amazon Prime En İyi Filmler Temmuz Top 10

Culpa Mia

Noah, annesi Rafaela’nın yeni zengin kocası William Leister’ın malikanesine taşınmak için kasabasını, erkek arkadaşını ve arkadaşlarını terk etmelidir. Öte yandan 17 yaşında, gururlu ve bağımsız Noah, lüksle çevrili bir konakta yaşamaya direnir. Orada yeni üvey kardeşi Nick ile tanışır ve güçlü kişiliklerinin çatışması daha ilk andan itibaren belirginleşir.

Creed III

Adonis Creed, boks dünyasına hükmettikten sonra hem kariyerinde hem de aile hayatında başarılı olmuştur. Bir çocukluk arkadaşı ve eski bir boks dehası olan Damien Anderson, uzun bir hapis cezasını çektikten sonra yeniden ortaya çıktığında, ringde vurulmayı hak ettiğini kanıtlamak için sabırsızlanır. Eski arkadaşlar arasındaki yüzleşme, bir kavgadan daha fazlasıdır. Skoru belirlemek için Adonis, kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir savaşçı olan Damien ile savaşmak için geleceğini tehlikeye atmalıdır.

Operation Fortune: Ruse de Guerre

Uluslararası istihbarat teşkilatı Five Eyes, dünya düzenini bozmakla tehdit eden ölümcül yeni bir silah teknolojisinin satışını engellemek için MI6 ajanı Orson Fortune’u işe alır.

Medellín

Küçük kardeşini Medellín kartelinin tehlikeli narkotiklerinin elinden kurtarmak için Reda’nın tamamen çılgınca olduğu kadar basit bir planı vardır: Bir ekip kurmak ve Kolombiya’ya baskın yapmak. Ancak kartel liderinin oğlunu kardeşinin canıyla takas etmek için kaçırmaya karar verdiğinde bu macera tamamen kontrolden çıkacaktır.

Beautiful Disaster

Abby Abernathy, karanlık geçmişini arkasında bırakıp yeni bir hayata başlayan bir üniversite öğrencisidir. Onun hayatı, tam olarak ihtiyaç duyduğu biri olan sorunlu genç bir adam olan Travis ile tanışmasıyla bambaşka bir hal alır. İkisi arasındaki çekişmeli arkadaşlık, kısa bir süre sonra yıkıcı bir aşka dönüşür. Sorunlu bir geçmişe sahip olan Travis’in sıkıntılı yaşamı ve Abby’nin gelecek hedefleri, ikisinin zorlu bir yolculuğa çıkmasına neden olur.

Guy Ritchie’s The Covenant

Bir pusuya düşürülen Afgan tercüman Ahmed, ABD Ordusu Çavuş John Kinley’nin hayatını kurtarmak için her şeyi yapar. Kinley, Ahmed ve ailesine söz verildiği gibi Amerika’ya güvenli bir geçiş hakkı verilmediğini öğrendiğinde, Taliban onları yakalamadan önce onları geri almak için savaş bölgesine dönerek borcunu ödemek zorundadır.

Tiku Weds Sheru

Tiku Weds Sheru, film yıldızı olmayı hayal eden iki ilginç karakter hakkında bir romantik komedi filmidir. Aşkları filizlenirken, yeraltı dünyasının kaosu ve uyuşturucular arasında sıkışıp kalırlar ve birbiri ardına trajedilerle karşılaşırlar. İlişkileri önlerine atılan olasılıklardan sağ çıkabilecek midir?

Air

Air, o zamanlar çaylak olan Michael Jordan ile Nike’ın yeni başlayan basketbol bölümü arasındaki, spor dünyasında ve çağdaş kültürde devrim yaratan oyunun kurallarını değiştiren inanılmaz ortaklığı gözler önüne seriyor. Bu dokunaklı hikaye, her şeyi tehlikede olan alışılmadık bir takımın kariyerini belirleyen kumarını, oğlunun muazzam yeteneğinin değerini bilen bir annenin tavizsiz vizyonunu ve tüm zamanların en iyisi olacak basketbol fenomenini takip ediyor.

Uncharted

Uncharted, genç ve korkusuz Nathan Drake ile kıvrak zekalı ortağı Victor Sullivan’ın çıktıkları ilk hazine avında yaşadığı maceraları konu ediyor. Hazine avcısı Nathan Drake, efsanevi Güney Amerika altın şehri El Dorado’nun yerini bulabileceğine inanmaktadır. Kıvrak zekalı ortağı Victor Sullivan ile yola koyulan Nathan’ın planı, hırslı bir rakip tarafından keşfedildiğinde, altın şehir arayışı bir yarışa dönüşür. Nathan, baş düşmanının açgözlü entrikalarını ve planlarını engellemek ve El Dorado’ya ondan önce ulaşmak için tüm becerilerini kullanmak zorundadır.

Tom Clancy’den Without Remorse

Tom Clansy’nin ünlü romanından beyaz perdeye aktarılan Without Remorse, 70’lerde John Kelly isimli deneyimli bir Amerikan komandosunun, Mr. Clark isimli bir CIA ajanına dönüşme hikayesini anlatıyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0