Ana SayfaFilm ve DiziAmazon Prime Video, Efsane Oyunu Dizi Yapıyor!

Amazon Prime Video, Efsane Oyunu Dizi Yapıyor!

Günümüzün en büyük yapımlarına en sahipliği yapan Amazon Prime Video, sevilen macera oyunu God of War'ın dizisini çekmeye karar verdi.

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

Günümüzün en büyük yapımlarına en sahipliği yapan Amazon Prime Video, sevilen macera oyunu God of War’ın dizisini çekmeye karar verdi.

Geçtiğimiz günlerde resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşım yapan Amazon Prime Video, God of War görseli kullandı. Bu durum birçok kullanıcının aklına yeni dizi sinyallerini yolladı. Uzun süredir Amazon Prime Video’nun God of War’ı dizi yapması böylece doğrulanmış oldu.

2022 yılıyla beraber God of War: Ragnarök büyük bir çıkış yaptı. 2022 yılının en çok konuşulan oyunu olan God of War, artık ekranlara gelecek ve büyüleyici evrenini sinemaseverlerle paylaşacak. Dizinin konusunda ise son iki oyunda geçen konular ele alınacak.

Amazon Prime Video resmi Twitter hesabı, oyunla ilgili bir posterle birlikte God of War geliyor yazarak açıkladı. Paylaşımın ardından oyunun serisinin bağlı olduğu Santa Monica Studio da oyunun başkahramanı olan Kratos’un yer aldığı bir GIF ile paylaşımı yanıtladı.

Dizi için çekimlerin ne zaman paylaşılacağı ve ne zaman yayınlanacağı konusunda hiçbir bilgi yer almıyor. Tüm oyun dünyası ve dizi dünyası dört gözle God of War’ı beklemeye başladı.

Netflix, Live Action My Hero Academia Filmini Getiriyor!

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz