Ana SayfaSosyal MedyaAndroid için WhatsApp beta artık eşlik modunu ve tablete bağlantıyı destekliyor

Android için WhatsApp beta artık eşlik modunu ve tablete bağlantıyı destekliyor

WhatsApp'ı Android tabletinizde tanıtmak için bir sunum sayfası yayınladıktan sonra, WhatsApp nihayet Android beta'daki cep telefonları için eşlik modunu bazı beta test kullanıcılarına sunuyor!

-

Star Wars Jedi: Survivor Tanıtıldı!

Günümüzün en büyük kurgu evrenlerinden birine sahip olan Star Wars serisini bilmeyen yoktur. Özellikle oyunları...

WhatsApp artık beta kullanıcılarının hesaplarını ikinci bir telefona ve bir Android tablete bağlamasına izin veriyor. Android için en son WhatsApp beta sürümü – 2.22.24.18 sürümü, ikincil bir telefonu ana hesabınıza bağlamanıza olanak tanıyan eşlik modunu getiriyor. WhatsApp, ana hesabınıza dört adede kadar Android telefonu bağlamanıza izin verir ve tüm normal WhatsApp özelliklerine ve mesaj şifrelemesine erişebilirsiniz.

Eşlik modu, kayıt ekranındaki seçenekler menüsüne gidilerek ve açılır menüden “Bir cihaz bağla” seçilerek etkinleştirilir. Özellik şimdilik yalnızca bazı beta kullanıcılarına sunulurken, daha geniş bir kullanıma sunulması daha fazla zaman alacaktır.

Android için en son WhatsApp beta sürümü, bir Android tableti bağlama özelliğini de getiriyor. Bu özellik şimdilik yalnızca bazı beta test kullanıcıları tarafından kullanılabilir ve ayarlar menüsünün cihazlar bölümündeki bağlantılı cihazlar beta seçeneğinde bulunur. Eşleştirme işlemi basittir ve bir QR kodu taranarak yapılır.

WhatsApp, bir sonraki güncellemeleriyle yeni arkadaşı ve tablete bağlantı özelliklerini daha fazla kullanıcıyla buluşturmayı planlıyor.

-- Reklam --

Android telefonunuzda indirilenleri nasıl bulabilirsiniz?

Web'de gezinmek bir yaşam biçimi olduğundan, dosya indirmek çoğumuzun yaptığı düzenli bir günlük etkinliktir. Müzik, fotoğraf veya video olsun,...
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz