Ana SayfaSosyal MedyaAndroid için WhatsApp beta artık eşlik modunu ve tablete bağlantıyı destekliyor

Android için WhatsApp beta artık eşlik modunu ve tablete bağlantıyı destekliyor

WhatsApp'ı Android tabletinizde tanıtmak için bir sunum sayfası yayınladıktan sonra, WhatsApp nihayet Android beta'daki cep telefonları için eşlik modunu bazı beta test kullanıcılarına sunuyor!

-

BluTV Yabancı Medya Devi Warner Bros Discovery Tarafından Satın Alındı

Ünlü gazetecilerden Ertuğrul Özkök, BluTV'nin Warner Bros Discovery tarafından satın alındığını, bugün kaleme aldığı köşe...

WhatsApp artık beta kullanıcılarının hesaplarını ikinci bir telefona ve bir Android tablete bağlamasına izin veriyor. Android için en son WhatsApp beta sürümü – 2.22.24.18 sürümü, ikincil bir telefonu ana hesabınıza bağlamanıza olanak tanıyan eşlik modunu getiriyor. WhatsApp, ana hesabınıza dört adede kadar Android telefonu bağlamanıza izin verir ve tüm normal WhatsApp özelliklerine ve mesaj şifrelemesine erişebilirsiniz.

Eşlik modu, kayıt ekranındaki seçenekler menüsüne gidilerek ve açılır menüden “Bir cihaz bağla” seçilerek etkinleştirilir. Özellik şimdilik yalnızca bazı beta kullanıcılarına sunulurken, daha geniş bir kullanıma sunulması daha fazla zaman alacaktır.

Android için en son WhatsApp beta sürümü, bir Android tableti bağlama özelliğini de getiriyor. Bu özellik şimdilik yalnızca bazı beta test kullanıcıları tarafından kullanılabilir ve ayarlar menüsünün cihazlar bölümündeki bağlantılı cihazlar beta seçeneğinde bulunur. Eşleştirme işlemi basittir ve bir QR kodu taranarak yapılır.

WhatsApp, bir sonraki güncellemeleriyle yeni arkadaşı ve tablete bağlantı özelliklerini daha fazla kullanıcıyla buluşturmayı planlıyor.

Baldur’s Gate 3 2023 Yılının En İyi Oyunu Seçildi

The Game Awards 2023, nam-ı diğer Oyun Oscarları 2023 gerçekleştirildi. Orijinal takvimi ile 7 Aralık’ta, Türkiye takvimine göre se...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena