Ana SayfaOyunAndroid'deki en iyi cyberpunk oyunları

Android’deki en iyi cyberpunk oyunları

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Yolsuzluk, sürekli gözetim, bilgi kontrolü ve zengin ile fakir arasındaki aşırı eşitsizlik, cyberpunk’ın temel taşlarından bazılarıdır. Gerçek bir zombi salgını yerine teknoloji ve politik propaganda ile zombileştirilmiş bir toplum.

Cyberpunk 2077, bu temaları en ayrıntılı şekilde tasvir etti ve 2020’de piyasaya sürüldüğünde, piyasada büyük bir cyberpunk oyun akışına yol açtı. Eğilim bir şekilde ölmüş olsa da, tür mobil cihazlarda bile her zamankinden daha popüler. İşte bu yüzden Android’deki en iyi cyberpunk oyunlarından bazılarını derledik.

Battle Night: Cyberpunk RPG

Battle Night, ilk bakışta özellikle sarı rengin tanıtım materyallerinde öne çıkan kullanımıyla Cyberpunk 2077 ile yakın benzerlikler taşıyor. Her iki oyun da 2077’de geçiyor, ancak ortak noktalar burada bitiyor.

Battle Night, cyberpunk ve fantazi unsurlarını birleştiren boş bir RPG’dir. Oyunun hikayesinde, bir dedektif rolünü üstleniyorsunuz ve bir hükümet komplosunu araştırmak için bir ekip kurmaya çalışıyorsunuz. Ekibinizi oluşturun, onları fütüristik teçhizatla donatın, devasa baş düşmanlarla mücadele edin ve hatta siz cihazınızdan uzaktayken karakterlerinizin gelişmesine izin verin. Savaş Gecesi, sürekli olarak yeni karakterler, donanımlar ve yeni görevler şeklinde güncellemeler yoluyla yeni içerik ekler.

Battle Night: Cyberpunk RPG
Kullanıcı Puanı: 4.5

CyberCode Online – Text MMORPG

Battle Night’a çok benzeyen CyberCode, göze çarpan bir farkla boş bir RPG’dir. Tamamen metin tabanlıdır. Keşif, savaş, bilgisayar korsanlığı veya diyalog olsun, her şey metin aracılığıyla gerçekleşir. Ancak bunun sizi caydırmasına izin vermeyin, sürükleyici bir cyberpunk dünyasını keşfedecek ve grafikli herhangi bir oyun kadar arkadaşlarınızla birlikte patronlarla savaşacaksınız.

Sıradan bir RPG gibi, CyberCode Online da derin bilgiler, karakterler, silahlar ve yükseltme ağaçları içerir. Ayrıca zindanlara baskın düzenleyerek veya değerli eşyalar alıp satarak diğer oyuncularla etkileşim kurabilirsiniz. İncelemelere hızlı bir bakış, çoğu kullanıcının CyberCode’a mükemmel bir puan verdiğini gösteriyor. Bu, bugünlerde nadir görülen bir durum, bu yüzden fırsat buldukça yararlanmak en iyisidir.

CyberCode Online -Text MMORPG
Kullanıcı Puanı: 4.8

Cyberika: Action Cyberpunk RPG

Parlak neon görselleri ve keşfedilmeyi bekleyen açık dünyası ile Cyberika, Android’de Cyberpunk 2077’ye muhtemelen en yakın olanıdır. Bu açık dünya RPG’sinde hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz. Şehri fütüristik bir spor arabada keşfedebilir, yeni vücut geliştirmeleri kurmak için delici doktora uğrayabilir veya yerel çete üyelerini yok etmek için dışarı çıkabilirsiniz.

Her bölge, gelişmiş silahlar ve teknoloji ile donatılmış farklı bir çete tarafından kontrol ediliyor. Başka bir deyişle, oyunun sayısız rakibini alt etmek için her türlü avantaja ihtiyacınız olacak. Yolculuğunuz mütevazı bir şekilde başlıyor, ancak lazer tüfekler gibi fütüristik silahlar satın alarak, vücut modifikasyonları kurarak veya avatarınızı en son zırh teknolojisiyle donatarak karakterinizi yükseltebilirsiniz.

Cyberika: Action Cyberpunk RPG
Kullanıcı Puanı: 4.0

Cyberlords – Arcology

Daha retro bir şey için can atıyorsan, Cyberlords senin için olabilir. Görsel olarak Cyberlords, özel izometrik kamera perspektifi de dahil olmak üzere Genesis dönemi Shadowrun oyununa benziyor. 2173 gibi çok daha uzak bir gelecekte geçiyor. Halkı köleleştirmeye çalışan kurumsal gücü devirmeyi amaçlayan bir direniş grubunun kontrolünü ele geçiriyorsunuz.

Her biri kendine özgü özelliklere sahip dört karaktere kadar bir ekip oluşturun ve onları oyunun rakiplerine uyması için fütüristik vücut geliştirmeleri ve silahlarla donatın. Cyberlords, reklamsız bir sürüm için size 8 TL’ye mal olacak, ancak Play Pass’e abone olarak da erişim elde edebilirsiniz.

Cyberlords – Arcology
Kullanıcı Puanı: 4.5

Cyberpunk Hero: Epic Roguelike

Night City’ye hoş geldiniz. Cyberpunk Hero’nun ortamının adını Cyberpunk 2077’den almasına aldırmayın. Cyberpunk Hero, zafer için yalnızca bir atış elde ettiğiniz, yukarıdan aşağıya zorlu bir roguelike oyunudur. Başarısız ve başlangıca geri dönülür.

Cyberpunk Hero, her biri kendi yeteneklerine ve dövüş yaklaşımına sahip üç karakter seçeneği sunar. Robotları, dronları ve sibernetik olarak güçlendirilmiş diğer düşmanları yendikçe, umarım bir sonraki saldırıda hayatta kalabilmeniz için karakterinizin seviyesini yükseltmenize izin veren paralar biriktirirsiniz. Hepsinden iyisi, oyunu yalnızca tek parmağınızı kullanarak kontrol edebilirsiniz.​​​​​​​​

Cyberpunk Hero – Epik Savaş
Kullanıcı Puanı: 4.3

Huntdown: Cyberpunk Adventure

Pikselleştirilmiş görsellerden kesintisiz 2B platform oluşturmaya kadar, Huntdown ile ilgili her şey “patlamalı işleme” diye haykırıyor. Huntdown, 16-bit konsol çağından ilham alan bir 2D siberpunk aksiyon-macera oyunudur. Hikayesi, yetkililerin müdahale etmeyi çok az önemsediği, çetelerin hüküm sürdüğü kasvetli bir gelecekte geçiyor.

Oyun, ev konsollarında ve PC’de olumlu karşılandı ve ardından 2021’de Android ve iOS’ta piyasaya sürüldü. Huntdown, kısa bir demo sunarak size satın almadan önce deneme seçeneği sunar, ancak oyun için 3,99 ABD doları ayırmanız gerekir. tam oyunun kilidini aç. Her biri kendi baskı yöntemleriyle mücadele eden üç farklı karakterin yer aldığı, aksiyon dolu yıkımla dolu 20 seviye için ödenmesi gereken adil bir bedel.​​​​​​

Huntdown: Cyberpunk Adventure
Kullanıcı Puanı: 4.3

Infinity Ops: Cyberpunk FPS

Infinity Ops, birinci sınıf mobil görseller ve onu Android’in en iyileri arasına sokan bir battle royale modu ile eksiksiz bir pakettir. Çevrimiçi çok oyunculu FPS oyunlarının hayranları Team Deathmatch gibi çeşitli ek modlar ve aralarından seçim yapabilecekleri dört farklı sınıf bulacaklar. Daha da büyük bir meydan okuma arayanlar için Infinity Ops, verilen veya alınan her türlü hasarı etkili bir şekilde ikiye katlayan bir Hardcore modu sunar.

Toplum teknolojik gelişmenin zirvesine ulaştığı için siberpunk senaryosunda mutlu son olmadığını gösteriyor. Kalan gruplar güç için yarışıyor ve muhalefete üstünlük sağlamak için fütüristik silahlar ve güçlendirmeler dahil her türlü avantajı kullanıyor.

Infinity Ops: Online Fps Oyunu
Kullanıcı Puanı: 4.5

Whispers of a Machine

Whispers of a Machine, siberpunk ile dünyanın göz alıcı neon ışıkları tarafından yutulmadığı senaryo arasında ince bir çizgide ilerliyor. Oyunun görsellerinde tipik siberpunk diye bağıran çok az şey var ama yine de insan ve makine arasındaki ilişkiyle ilgili benzer temaları içeriyor.

Aslında, hikaye ve bulmaca çözmeye odaklanan Beyond a Steel Sky ve Syberia oyunlarına benzeyen oldukça uysal bir işaretle ve tıkla macera oyunu. Vera rolünü üstleniyorsunuz; bir dizi tüyler ürpertici cinayeti araştırmakla görevli, artırılmış bir hükümet ajanı. Vera’nın sibernetiği, soruşturma sırasında oyunun sayısız sakinini sorgularken veya bulmacaları çözerken kullanışlı olacaktır. Whispers of a Machine, uygun fiyatlı 42 TL fiyat etiketiyle veya Play Pass’in bir parçası olarak gelir.​​​​​​​

Whispers of a Machine
Kullanıcı Puanı: –

Cyberpunk Zamanı

Video oyunlarında, Cyberpunk kurgu eylemi tercih etme eğilimindedir, ancak bu gerçekten hikaye anlatımı ile ilgilidir. Denetimsiz teknolojik ilerlemenin ve sosyo-ekonomik eşitsizliğin nihayetinde yol açtığı sonuçlarla ilgili. Cyberpunk, RPG’ler, birinci şahıs nişancı oyunları, retro esintili platform oyunları ve macera oyunları dahil olmak üzere bir dizi türü kapsar. Şimdiye kadar Android’de yaşadığınız en Cyberpunk deneyiminiz nedir? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin, oyunu gelecekteki bir güncellemeye dahil etmeyi düşünelim.

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz