Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple Bu Yıl 60 Milyon iPad Satmayı Hedefliyor!

Apple Bu Yıl 60 Milyon iPad Satmayı Hedefliyor!

Cupertino merkezli şirketin, 2021'de 60 milyon adet iPad satması bekleniyor. Bu haber, şirketin gelecek ay 9. nesil iPad'lerini piyasaya sürmeye hazırlanırken geldi. 

-

A101’e Gelecek Teknolojik Ürünler!

Günümüzün en büyük market zincirlerinden biri olan A101 ülkemizde oldukça tercih edilen bir marka haline gelir oldu. 81 ilde de bulunan market son zamanlarda...

Yeni bir rapor, Apple’ın bu yıl popüler tablet serisinden yaklaşık 60 milyon adet satabileceğini ortaya koydu. Bilgi, şirketin iPad gönderilerine dairdi ve salgından bir yıl sonra geldi.

DigiTimes raporuna göre Cupertino merkezli şirketin, 2021’de 60 milyon adet iPad satması bekleniyor. Bu haber, şirketin gelecek ay 9. nesil iPad’lerini piyasaya sürmeye hazırlanırken geldi. 

Ayrıca, iPhone üreticisinin tabletleri, geçen yılki ivmesini ileriye taşıyan 2021’e kadar hala güçlü satışlar görüyor. 2020’de markanın iPad satışları her üç ayda bir artarak yıllık yüzde 79 gibi büyük bir artış gösterdi.

Şimdi, dokuzuncu nesil iPad’lerin önümüzdeki ay küçük değişikliklerle satışa sunulması bekleniyor. İlginç bir şekilde, bu yıl sevk edilen 60 milyon Apple tabletinin bir kısmı 2021 iPad Mini‘yi içeriyor.

Ayrıca bkz: Apple’ın 10.86 inç OLED iPad’inin Gelişimi Askıya Alındı

Yeni iPad Mini’nin daha ince çerçeveler ve fırçalanmış alüminyum arka panel ile iPad Pro’ya benzer bir tasarıma sahip olabileceği bildiriliyor. Ek olarak, Touch ID‘nin de güç düğmesine entegre edilmesi bekleniyor.

Ayrıca bkz: Yeni Apple iPad Mini, A15 Bionic Çipe Sahip Olacak

-- Reklam --
KaynakDigitimes

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.