Ana SayfaIOS HaberleriApple iOS 16.2 Beta 3, yeni Always On Display (AOD) seçeneklerini getiriyor

Apple iOS 16.2 Beta 3, yeni Always On Display (AOD) seçeneklerini getiriyor

Bu sabah geliştiricilere sunulan iOS 16.2'nin üçüncü beta sürümüyle Apple, iPhone 14 Pro modellerinde bulunan her zaman ekranda özelliğine yeni işlevler ekledi.

-

Huawei Watch Buds Çarpıcı Tasarımıyla Piyasaya Çıktı!

Huawei Watch Buds bugün piyasaya sürüldü. Kulaklıklar için bir bölme ile birlikte gelen benzersiz bir...

Apple, en son iOS 16.2 Beta 3 sürümüyle iPhone 14 Pro ve 14 Pro Max‘te Always On Display’e (AOD) yeni seçenekler ekledi. iOS 16.2 Beta 3 sürümü, AOD için duvar kağıdınızı gizleme ve bildirimleri devre dışı bırakma özelliğine sahip üç onay kutusu seçeneği sunar.

Duvar kağıdı seçeneği devre dışı bırakıldığında, telefon Sürekli açık ekran (Always On Display) modundayken siyah ekrana geçer. Kullanıcılar yine de saati, tarihi ve ayarladıkları pencere öğelerini görmeye devam edecek.

Bu yaklaşımın çoğu Android cihazında varsayılan seçenek olduğunu ve iPhone 14 Pro serisi kullanıcıları için geliştirilmiş pil dayanıklılığıyla sonuçlanması gerektiğini düşünebiliriz. Bildirimleri kapatmak, AOD ekranındaki dağınıklığı daha da azaltacak ve yalnızca saati, tarihi ve widget’ları gösterecektir.

Resmi iOS 16.2 Beta 3 artık test kullanıcıları için mevcut ve 679MB boyutunda geliyor. Buradaki resmi sürüm notlarında kontrol edebileceğiniz çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içerir.

-- Reklam --

Huawei FreeBuds 5i Bugün Satışa Çıktı!

Huawei bugün, anavatanı Çin'de birçok yeni ürününü piyasaya sürdü. Huawei FreeBuds 5i kulaklık da bunlardan biri. Yeni piyasaya sürülen...
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz