Ana SayfaAkıllı TelefonApple iPhone 15 Ultra'nın Önemli Özellikleri Açığa Çıktı!

Apple iPhone 15 Ultra’nın Önemli Özellikleri Açığa Çıktı!

Apple iPhone 15 Ultra'nın çift ön kamerayla geleceği ve seride yalnızca iki ön kameraya sahip model olacağı ortaya çıktı. Yani Pro modelinde yalnızca bir ön kamera sensörü bulunacak.

-

FIAT’tan Dünyanın İlk Metaverse’lü Showroom’u!

FIAT bugün dünyada bir ilki duyurmaktan mutluluk duyuyor; ilk metaverse destekli showroom! Yeni showroom, "müşteri...

Apple’ın gelecek yıl piyasaya çıkacak ve Pro Max modelinin yerini alacak yeni bir iPhone 15 Ultra modeli üzerinde çalıştığı söyleniyor. Telefonun çıkışı bir yıl sonra gerçekleşecek olsa da telefonla ilgili bilgiler gün yüzüne çıkmaya başladı.

Apple iPhone 15 Ultra’nın çift ön kamerayla geleceği ve seride yalnızca iki ön kameraya sahip model olacağı ortaya çıktı. Yani Pro modelinde yalnızca bir ön kamera sensörü bulunacak.

Şu an itibariyle, öndeki ikinci kamera sensörü ve nasıl çalışacağı hakkında herhangi bir bilgi yok. Stereoskopik video çekimi için veya sadece farklı optik yakınlaştırma seviyeleri için olabilir.

iphone 14 pro ve pro max fiyatı

Rapor ayrıca, iPhone 15 Ultra’nın 128 GB dahili depolama ile başlayacak olan Pro modelinden farklı olarak 256 GB dahili depolama ile başlayacağını da ekliyor. Şirketin gelecek yılki iPhone modellerinde USB-C bağlantı noktasını benimsemesi bekleniyor.

-- Reklam --

Neuralink’in Beyin Çipi Planı: Körlerin Görmesine ve Felçlilerin Yürümesine Yardım Edecek

Elon Musk'ın beyinlerimizi doğrudan bilgisayarlara bağlamak için kurduğu girişim olan Neuralink, Çarşamba günü iki tıbbi alanda ilerleme gösterdi: kör...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz