Ana SayfaOtomobilApple Muzik Uygulaması Tesla Model S'de göründü

Apple Muzik Uygulaması Tesla Model S’de göründü

-

Snapchat’te kişiler nasıl engellenir?

Snapchat'te arkadaşlarınızdan birini engellemenin zamanı geldiyse, bunu şu şekilde yapabilirsiniz:Adım 1: Mobil cihazınızda Snapchat uygulamasını...

Apple Muzik, gelecekteki bir yazılım güncellemesiyle Tesla araçlarına gelebilir ve Tesla müşterilerine araçların yerleşik sistemini kullanarak “Apple Muzik” kullanma olanağı sağlayabilir.

Tesla’nın Los Angeles’taki Petersen Otomotiv Müzesi’ndeki yakın tarihli bir sergisinde, Twitter’dan bir kullanıcı, “Apple Muzik” yüklü olan yayınlanmamış bir yazılım sürümünü çalıştıran bir Model S aracı gördü. Paylaşılan görsellere göre kullanıcılar, telefonlarından QR kodu okutarak ‌Apple Muzik’e giriş yapabilecek ve uygulamayı kullanabilecek. ‌Apple Muzik, geçmişte bu özellik hakkında biraz ayrıntı vermişti.

Tesla araçlarına ‌Apple Muzik entegrasyonu, Tesla araç sahipleri için uzun süredir devam eden bir talepti. ‌Apple Muzik entegrasyonu ile güncellemenin ne zaman kullanıma sunulacağı belli değil, ancak Not A Tesla App, bunun Tesla’nın önümüzdeki ay piyasaya sürülecek yıllık tatil güncellemesinin bir parçası olabileceği tahmininde bulunuyor.

apple
-- Reklam --

Alienware’in Yeni Bilgisayarı Hayallerinizi Süslüyor Olabilir!

Alienware, yeni bir 18 inç oyun dizüstü bilgisayarını tanıtan kısa bir fragman yayınladı. Bu gerçekten çok heyecan verici bir...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz