Ana SayfaIOS HaberleriApple, tüm iPhone'lar için güncellenmiş iOS 17.0.2 sürümünü yayınladı

Apple, tüm iPhone’lar için güncellenmiş iOS 17.0.2 sürümünü yayınladı

Apple geçtiğimiz hafta, kullanıcıların bir iPhone'dan diğerine veri aktarırken sorunlar yaşaması nedeniyle iPhone 15 modelleri için hızlı bir şekilde bir yazılım güncellemesi yayınlamak zorunda kaldı. Çoğu kullanıcı geçtiğimiz Perşembe günü iOS 17.0.1 güncellemesini alırken, iPhone 15'e sahip olanlar iOS 17.0.2'yi aldı. Apple bugün, bu kez tüm uyumlu iPhone modelleri için güncellenmiş bir iOS 17.0.2 sürümünü kullanıma sunuyor.

-

IMDb, 2023 Yılının En Popüler Dizi ve Filmlerini Açıkladı!

Günümüzün en büyük dizi ve film veritabanı olarak faaliyetlerini gösteren ıMDb, 2023 yılının enleri...

Apple, tüm uyumlu iPhone modelleri için iOS 17.0.2‘nin güncellenmiş bir sürümünü yayınlayarak kullanıcıların endişelerine hızlı bir şekilde yanıt verdi. iOS 17.0.2’nin ilk sürümü, iPhone 15 kullanıcılarının cihazlar arasında veri aktarımı sırasında karşılaştıkları sorunlar nedeniyle yayınlanmıştı. Çoğu kullanıcı geçtiğimiz Perşembe günü iOS 17.0.1 güncellemesini alırken, iPhone 15 sahipleri orijinal iOS 17.0.2’yi aldılar. Apple şimdi de 21A351 yapı numarasıyla işaretlenmiş revize edilmiş bir iOS 17.0.2 sürümünü kullanıma sunuyor.

Bu güncellenmiş sürümün sürüm notları, kurulum işlemi sırasında başka bir iPhone’dan doğrudan veri aktarımını engelleyebilecek belirli bir sorunu ele alarak önceki yinelemeyle tutarlı kalıyor. Bu hamle, ilk güncellemeye rağmen bazı kullanıcıların eski iPhone’larından yeni iPhone 15’e veri aktarırken hala zorluklar yaşadığını gösteriyor. Sonuç olarak Apple, iOS 17.0.2’yi güncellenmiş yapısıyla yeniden yayınlamaya karar verdi. Daha da önemlisi, bu güncellenmiş iOS 17.0.2 yalnızca iPhone 15 modelleri için değil, iOS 17 ile uyumlu tüm iPhone modelleri için kullanılabilir.

iPhone 15’in piyasaya sürülmesinin ardından, bazı kullanıcılar önceki bir iPhone’dan veri geri yüklemeye çalışırken cihazlarının Apple logosunda takılı kaldığı bir sorunla karşılaştı. Bu sorun, kullanıcıların kurulum işlemi sırasında veri aktarımıyla ilgili hataları gidermek için gereken kritik bir adım olan iOS 17.0.2 güncellemesini atlamasıyla ortaya çıktı.

Apple, iOS güncellemesine ek olarak Apple Watch kullanıcıları için watchOS 10.0.2’yi de yayınladı. Bu güncellemenin sürüm notlarında “hata düzeltmeleri ve önemli güvenlik güncellemeleri” içerdiği vurgulanıyor.

iPhone’unuzu iOS 17.0.2’ye güncellemek için Ayarlar uygulamasına gidin, Genel‘i seçin ve ardından Yazılım Güncelleme‘yi seçin. Apple Watch kullanıcıları için güncellemeye eşleştirilmiş iPhone’daki Watch uygulaması üzerinden erişilebilir.

Avatar Frontiers of Pandora İnceleme Puanları ve Yorumları Belli Oldu

Massive Entertainment, Ubisoft ve FoxNext tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yarın (7 Aralık 2023) itibariyle yayınlanacak olan Avatar Frontiers...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
Kaynak9to5mac