Ana SayfaOtomobilAraba Yıkamaya Son!

Araba Yıkamaya Son!

-

Xiaomi, Elektrikli Araç Geliştirmeyi Erteledi!

Görünüşe göre Xiaomi, otomotiv kol geliştirmesinde biraz sorun yaşıyor. Önce düzenleyici konularda sıkıntı çeken şirket,...

Bazılarımız için büyük bir zevkken, bazılarımız için ise korkulu bir rüya olmuştur araba yıkamak. Hız, tutku, gösteriş gibi öğeleri içinde barındıran arabanin kirli bir yanı da vardır. Bugün araç yıkamak üzerine koca bir sektör ve hatta temizlik için üretilen bir çok cihaz bulunmaktadır.

Japonya merkezli Nissan otomobil markası, bu derdin sonunu getirmeye niyetli gibi. Ultra Every-Dry başlığı altında çalışmalarına tüm hız devam eden Nissan, araba yıkama sektöründe çok ses getirecek gibi görünüyor. Yeni ”nano-boya” olarak bilinen bu formül aracı tam olarak temiz tutmasada, arabaya yapışması muhtemel toz, çamur, yağ gibi öğeleri önlemeye yarıyor.

Versa Note modeli üzerinde denenmesi beklenen boyanın araştırma merkezi olarak İngiltere belirlenmiş. Ayrıca boyanın dayanıklık seviyesini de belirlemek üzere, hangi koşullarda ne sürede dayanıklık göstereceğini de şu sıralar test ettiğini söyleyebiliriz. Dünya’nın önde gelen pek çok yerini ve bu yerlerin hava koşulları dahil tüm komplikasyonlarını test amaçlı gezecekler.

Ayrıca bkz: Tesla 2 Yeni Elektrikli Aracını Duyurdu!

-- Reklam --

Warzone 2.0’da Savaş Jetonları nasıl alınır?

Warzone 2.0, Call of Duty battle royale modunun tamamını bazı önemli yönlerden sarstı. Harita, Kaleler ve yeni DMZ modu...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz