Ana SayfaOyunAvatar: Frontiers of Pandora Hikaye Fragmanı Yayınlandı!

Avatar: Frontiers of Pandora Hikaye Fragmanı Yayınlandı!

Ön siparişe açılan Avatar: Frontiers of Pandora'nın standart sürümü 1,199 TL, Gold sürümü 1,899 TL ve Ultimate sürümü ise 2,199 TL olarak satışa sunulacak.

-

Qiyuan elektrikli sedan A07’yi tanıttı

Çin otomotiv sektörünün önde gelen oyuncularından Changan Automobile, kısa bir süre önce yeni alt markası...

Ünlü oyun geliştiricilerinden biri olan Ubisoft yeni çıkaracağı Avatar: Frontiers of Pandora oyunu üzerinde bir hayli durmakta. Bugünkü yazımızda sizlere Avatar: Frontiers of Pandora hikaye fragmanına göz atacağız.

Oyunun konusunu tam şekli ile açıklamayan şirket bu yönde belirsizliğini korumakta. Fakat izlediğimiz filmlerdekinden farklı bir zaman diliminde geçeceği ve farklı karakterleri göreceğimizi biliyoruz.

Bunun yanında bizlere filmde görsel şölen yaratan yapımcılar oyun içinde aynı şeyi düşünmekte. Ubisoft’un Snowdrop motoru ile geliştirilen yapımın tamamen yeni nesil görseller ile oyunu donattıklarını açıkladı.

Son olarak oyunun fiyatına gelecek olursak; Ön siparişe açılan Avatar: Frontiers of Pandora’nın standart sürümü 1,199 TL, Gold sürümü 1,899 TL ve Ultimate sürümü ise 2,199 TL olarak satışa sunulacak.

Apple, tüm iPhone’lar için güncellenmiş iOS 17.0.2 sürümünü yayınladı

Apple, tüm uyumlu iPhone modelleri için iOS 17.0.2'nin güncellenmiş bir sürümünü yayınlayarak kullanıcıların endişelerine hızlı bir şekilde yanıt verdi....
Mustafa
Mustafa
Teknoloji ve oyun dünyasında olan gelişmeleri takip edip sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca reklam sektöründe bulunmaktayım. Unutmadan daima teknolojiyi takip et :)

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz