Avatar: The Way of Water’ın Son Fragmanı Yayınlandı

James Cameron’ın kariyerinde bu noktaya kadar, tam olarak üç devam filmi yaptı. Biri, Piranha II, onun ilk filmiydi. Diğer ikisi, Aliens ve Terminator 2: Judgment Day, tartışmasız şimdiye kadar yapılmış en iyi devam filmlerinden ikisi. Bu nedenle, Cameron’ın bir sonraki filmine (başka bir devam filmi) sadece birkaç kısa hafta kala, belki birazcık heyecanlanmaya başlamanız gerekiyor.

Bu devam filmi, elbette, Cameron’ın tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi olmaya devam eden 2009 filminin devamı olan Avatar: The Way of Water‘dır. Ve Cameron’ın devam filmleriyle ilgili sicili ilginizi çekmek için yeterli değilse, Disney tam da buna sahiptir. Devam filminin dünyasını daha da açan ve Cameron’ın kendini aşabileceğini ortaya koyan yepyeni bir fragman az önce yayınlandı.

Bu destansı yeni fragmana ek olarak, tüm sinemalarda film için biletler artık satışta ve orijinal film (ilk versiyon) sinemalarda başarılı bir şekilde yeniden gösterime girdikten sonra Disney+’a geri döndü. Ayrıca ürkütücü yeni bir Snapchat filtresi ve “Alexa,” Avatar “temasını etkinleştir” dediğinizde bir sürü şeyin kilidini açtığı Amazon Alexa entegrasyonu da var. Başka bir macera için de “Alexa, bana Na’vi öğret” diyebilirsiniz. (tabii ki Alexa akıllı asistanı kullanıyorsanız)

Yönetmenliğini ve ortak yazarlığını Cameron’ın yaptığı Avatar: The Way of Water’ın başrollerinde Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang ve Kate Winslet yer alıyor. 16 Aralık’ta sinemalarda gösterime giriyor. Henüz adı belli olmayan üçüncü Avatar filmi ise 20 Aralık 2024’te gösterime girecek.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0