Bioshock’un İlk 15 Dakikası Yayınlandı!

Bioshock: The Collection adı ile gelecek olan oyunun 2K kaliteye sahip tanıtım videosu paylaştı.

Son zamanların en çok ilgi gören oyunlarından birisi olmayı başaran Bioshock, yeni sürümü ile oyuncuları baştan çıkaracak. Çok uzun zamandır yeni sürümü hakkında bir çok iddia gündeme gelmiş ve olay yaratan oyunun yeni versiyonu Bioshock: The Collection olarak geleceği kesinleşti. Oyun için son paylaşılan video ile beklentiler tavana ulaştı.

Bioshock: The Collection adı ile gelecek olan oyunun tanıtım videosu 2K çözünürlük ile paylaşıldı. Bu videonun paylaşılması ile 15 dakika boyunca izleyicilerin oyun hakkındaki bazı soruları cevaplanmış oldu.

Grafikler Dahada Gelişti

ile beraber bir diğer dikkat çeken konu ise grafiklerin gelişmesi oldu. Tam olarak 2007 yılında oyunun il sürümü piyasaya çıkarak grafikler o döneme uygun yapılmış olsa bile başarılı demek doğru olmaz. Şuan ise 2016 yılı içerisinde oyunun grafikleri ciddi derecede evrime geçirmiş diyebiliriz. 10 yıllık bir aranın ardından oyunlar ile tekrar buluşacak olan oyun için heyecanlar doruk seviyesine ulaşmış. Bioshock: The Collection piyasaya çıkmasının hemen ardından hayran bırakması düşünülüyor.

Birinci Şahıs Aksiyonda En İyisi

Bioshock: The Collection oyunu birinci şahıs türü içerisinde şuan en iyi olmaya aday adayı diyebiliriz. 13 Eylül tarihinde piyasaya çıkması beklenilen oyun ilk olarak PC, PS4 ve Xbox One platformlarına gelecek.  Oyunun tanıtım videosu ise şöyle;

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0