Ana SayfaAkıllı TelefonBlackBerry ve Samsung SammBerry projesi

BlackBerry ve Samsung SammBerry projesi

-

IMDb, 2023 Yılının En Popüler Dizi ve Filmlerini Açıkladı!

Günümüzün en büyük dizi ve film veritabanı olarak faaliyetlerini gösteren ıMDb, 2023 yılının enleri...

Bilindiği üzere BlackBerry’’nin yapmış olduğu bir açıklama neticesinde şirket artık Android yazılımına sahip bir telefon üretimini gerçekleştirmek istediğini belirtmekten kaçınmıyor. Hali hazırda bu düşünce üzerinde kafa yoranlar Blackberry ile Samsung’un ortaklık anlaşmasına sığınarak üretilecek bu yeni telefonun Samsung ile geliştirileceğini düşünüyorlar.

BlackBerry Samsung’a Mı Satılıyor ? 

Blackberry tarafından gelen açıklamalar dün itibari ile netlik kazandı. İnternette ortaya atılan bu düşünceler iki firmayı da yeni cihazın sahip olacağı ismi düşünmemize neden oldu. İnternet ortamına yansıtılana dedikodulara yöneldiğimiz de SammBerry adına sahip olacak bir telefonun  çok yakında çıkarılacağı açıklandı.

BlackBerryler Artık Daha Güvenli. Samsung İle BlackBerry’ den Önemli Güvenlik Adıımı!

Ortaya atılan bu sözler bu olayların daha öncelerinde Samsung firmasının BlackBerry’i bünyesi altına alma sürecinde de ortaya çıktı fakat henüz böyle bir satış durumu gerçekleştirilmeden karşılıklı olarak iki firma ortaklaşa yeni bir ürün ortaya konulması yeniden hedeflendi. Bu iki ortaklık içerisine yakından baktığımız da ise cihazın tasarımı BlackBerry, yazılım tarafında ise Samsung etkili bir şekilde rol alacak.

Samsung Ve BlackBerry Güçlerini Birleştirdi!

İki firmasının da oldukça geniş bir kitlesi olduğu ve hali hazırda pek çok müşterisi olduğu için yapmış oldukları düşünme sürecinde Samsung ve BlackBerry firmalarının haberleri olmadan ortaya böyle bir isim atılmış olabilir.

Bakalım pazarda büyümek isteyen Blackberry amacına ulaşıp Samsung gücüne güç katmaya devam edebilek mi ?

Avatar Frontiers of Pandora İnceleme Puanları ve Yorumları Belli Oldu

Massive Entertainment, Ubisoft ve FoxNext tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yarın (7 Aralık 2023) itibariyle yayınlanacak olan Avatar Frontiers...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz