Ana SayfaOyunBu Yıl Hayal Kırıklığı Yaratan Oyunlar

Bu Yıl Hayal Kırıklığı Yaratan Oyunlar

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

İşte beklentilerin gerisinde kalan oyunlar..

1 Yıl içerisinde pek çok oyun tanıtımı yapılıyor. Bu oyunlar her ne kadar oyun severler tarafından merakla beklense de bazı oyunlar beklenildiği gibi çıkmıyor ve oyun severler tarafından hayal kırıklığı ile karşılanıyor. İşte bizde bu bağlamda bu yıl içerisinde büyük tanıtımlarla merakla beklenen fakat beklentileri karşılayamayan ve hayal kırıklığı yaratan bazı oyunları sizler için topladık ve şimdi sizlere liste halinde detaylı bir şekilde sunacağız.

The Elder Scrolls Online

Kullanıcılara sunulmadan önce oldukça güzel ve çekici tanıtımlarıyla dikkat çeken ve merak uyandıran The Elder Scroolls Online oyunu, her ne kadar tasarım ve görsellik açısından başarılı olarak görünse de oyun içi performans olarak hiçte böyle bir görüntü sergilememekte. Zira oyun içinde yer alan bazı can sıkıcı hatalar ve sıkıntılar, oyunu oynayan kişileri oldukça oyundan soğutuyor. Bakalım ilerleyen zamanlarda bu hatalar oyun yapımcısı tarafından düzeltilecek mi?

Watch Dogs

Aslında bu yılın en çok merak uyandıran ve merakla beklenilen oyunlardan biriydi Watch Dogs. Fakat oyun içi hatalar ve stabil çalışmama, tutarsızlık gibi konular göz önüne alındığında beklenileni karşılamış gibi gözükmüyor.

Thief

Oyun yapımcılarının bile kötü yaptık diye itirafta bulunduğu bir oyun olan Thief, kurgusu ve hikayesi bakımından oldukça başarısız ve tutarsız gözükmekte.

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz