Ana SayfaOtomobilBYD Denza N7 Haziran Sonunda Sokaklarda!

BYD Denza N7 Haziran Sonunda Sokaklarda!

Mercedes ve BYD'nin ortak girişimi olan Denza N7 Haziran'ın sonunda piyasaya sürülecek. Nadir bir şekilde karşımıza çıkan 2 farklı tasarım seçeneği de geliyor.

-

3 Yeni Fortnite Oyunu Geliyor

2017 yılında piyasaya çıkan ve o günden bu yana sürekli gelişerek milyonlarca oyuncuya ulaşan Fortnite...

Denza, 2011 yılında Mercedes-Benz ve BYD arasında ortak girişim olarak başlayan BYD’nin birinci sınıf bir NEV alt markasıdır. Ancak geçen yıl BYD hissesini %90’a çıkararak Mercedes-Benz’i %10’luk küçük bir hisseyle bırakmıştır. BYD’nin geçen yıl Ağustos ayında D9 MPV’yi piyasaya sürdükten sonra, şimdi Denza N7 SUV‘un dikkat çekmesinin zamanı geldi.

N7’nin Haziran ayı sonlarında üretim hattından çıkması planlanıyor ve oldukça nadir görülen bir görüşte iki tasarım seçeneği sunulacak. Biri varsayılan farların altında bir LED gündüz çalışan ışık şeridi ve ızgaranın yanında gündüz farları olan bir şerit. Şirketin genel müdürüne göre, aracın fiyatı 400.000 RMB (52.680 €) civarında olacak, böylece aynı sınıftaki normal ICE SUV’larla rekabet edebilecek.

denza n7

Denza N7, Huawei’nin Harmonyos’u gibi diğer sistemlerle uyumlu kendi yazılımıyla birlikte gönderilirken, gelişmiş sürüş destek sistemi henüz hazır olmadığı için Aralık ayında piyasaya sürülecek.

Frostpunk 2 Oyun İçi Videosu Geldi

Hayatta kalma, şehir kurma ve kaynak yönetimi türlerindeki Frostpunk’un ilk oyunu 2018 yılında yayımlanmış ve kısa sürede büyük beğeni...
Cemre Yılmaz
Cemre Yılmaz
Dijital reklamcılığın yanında web site ve gelişimlerini ilgilendiren her aracın uzmanı olmak için gelişen bir teknoloji meraklısıyım. Freelancer olarak yazar ve editörlükle de ilgilenmekteyim.
KaynakArenaev