Ana SayfaOtomobilCadillac, Yeni Otomobilini Görücüye Çıkardı!

Cadillac, Yeni Otomobilini Görücüye Çıkardı!

-

Hız, performans ve konfor ile 3’ü bir arada!

Otomobil konusunda lüks markalardan bir tanesi olan Cadillac, yeni modelini görücüye çıkardı. 0’dan 100 kilometre hıza 3.7 saniye gibi kısa bir sürede çıkış yapabilen Cadillac GTS-V adlı modelde, 6.2 litre hacme sahip V8 motor yer alıyor. 8 ileri vites seçeneğini içerisinde barındıran otomobilin maksimum hızı, pistte kullanılabilecek düzeyde, öyle ki Cadillac GTS-V modeli 322 kilometre hıza ulaşabiliyor.

GTS-V  (1)

855 Nm tork üreten otomobil, 640 beygir güce sahip. Bu kadar yüksek hız için özel geliştirilmiş tutucu lastikler gerekiyor diyebiliriz, bu konuda ise devreye Michelin girmiş. Cadillac GTS-V modelinde Michelin tarafından geliştirilen spor lastikler yer alıyor. Peki ya fren sistemi nasıl?

Cadillac GTS-V üzerinde Brembo tarafından geliştirilen fren sistemi yer alıyor. Otomobilin ön kısmında 390 mm (15.3 inç), arka kısmında da 365 mm (14.3 inç) çap oranına sahip diskler kullanılmış. Bunun yanı sıra otomobilde 19 inç jant bulunduğunu da söylemeden geçmeyelim.

GTS-V  (4)

Cadillac GTS-V, iç ve dış tasarımıyla da dikkat çekici tasarıma sahip. İç kısmında konfor maksimum seviyede tutulurken aracın dış tasarımı, meraklı gözleri üzerine çekiyor. GTS-V otomobil model, herkesin sahip olacağı bir otomobil gibi gözükmüyor diyebiliriz. Lüks dokunuşları, konfor ve üzerinde yer alan hızlı teknolojisi ile görücüye çıkan otomobilin fiyatı ve piyasaya ne zaman giriş yapacağı resmi olarak belirtilmedi. Gelişmeler, yeni haberler için takipte kalınız.

GTS-V  (3)
Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here