Ana SayfaOyunCoca-Cola Zero ve Riot - league of legends 20 Rp'de anlaştı

Coca-Cola Zero ve Riot – league of legends 20 Rp’de anlaştı

-

Türkiye’de ve dünyada en çok oynanan online oyunlar arasında yer alan league of legends kurucuları Riot Coca-Cola Zero sponsorluğunda oyuncularına 20 RP vermeye başladı.

league of legend

Başarılı bir reklam filmi ile oyuncularına kampayayı duyuran yetkililer açma kapaklarının altında bulunan şifreleri hesaplarından girerek binlerce ödül kazanacaklarını açıkladı. Bu yaz yaptığı reklamlar ve renkli tasarımları ile kendinden sıkça söz ettiren Coca Cola kampanyalarında durmak bilmiyor. firma yetkilileri oyun dünyasının liderlerinden biri olan Riot ilede temas halinde olduğunu biliyorduk ve sonunda anlaştılar.

Ancak yapılan anlaşma şimdilik sınırlı kalmış gibi gözüküyor çünkü yapılan tanıtımda sadece Zero sıfır şeker açma kapaklarında bulunan şifreler geçerli olacak diğer ürünlerde bu şifreler yer almayacaktır.

Oyuncu sağlığı için ;

Bilgisayar başında çok vakit geçiren oyuncuların sağlı düşünülmüş olmalı ki şekersiz sağlığı daha az tehdit eden ürünlere teşvik söz konusu kampanyanın başlaması ile sihirdarlar vadisinde başka neler yaşanağını hep beraber göreceğiz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here