Ana SayfaAndroid HaberleriColorOS 11 Duyuruldu, Lansman Programı Yayınlandı

ColorOS 11 Duyuruldu, Lansman Programı Yayınlandı

Beklendiği gibi Oppo, ColorOS 11 olarak adlandırılan en son Android kullanıcı arayüzü güncellemesini tanıttı. Adından da anlaşılacağı gibi, Android 11'e dayanıyor ve Oppo'nun arayüzünü en son Android sürümüyle güncelleyen ilk üreticilerden biri yapıyor. Ayrıca 28 Oppo telefonu için tam dağıtım programını aldık.

-

Beklendiği gibi Oppo, ColorOS 11 olarak adlandırılan en son Android kullanıcı arayüzü güncellemesini tanıttı. Adından da anlaşılacağı gibi, Android 11‘e dayanıyor ve Oppo’nun arayüzünü en son Android sürümüyle güncelleyen ilk üreticilerden biri yapıyor. Ayrıca 28 Oppo telefonu için tam dağıtım programını aldık.

ColorOS 11, görsel olarak, kendi benzersiz stili ve kullanıcılar için daha fazla özelleştirme seçeneği ile önceki ColorOS 7‘den daha akıcı görünüyor.

Tek seferlik izinler, gruplanmış mesaj bildirimleri ve medya kontrolleri dahil olmak üzere tüm yeni Android 11 öne çıkan özelliklerine de sahip olursunuz.

Oppo, daha iyi RAM kullanımı ve geliştirilmiş kare hızı uygunluğu vaat eden UI First 2.0 adlı yeni bir animasyon motoru getiriyor. Koyu Mod artık değişen koyuluk yoğunluğuna sahip 3 renk şemasıyla birlikte gelir ve ana sayfa simgelerinize ve duvar kağıdınıza uyacak şekilde ayarlanabilir. Buna ek olarak, Oppo nihayet kendi desenlerinizi ve renklerinizi tasarlamanıza olanak tanıyan gerçek bir Her Zaman Açık Ekranı getiriyor.

FlexDrop, daha kolay çoklu görev için desteklenen uygulamaları yüzen bir pencereye veya daha da küçük bir mini pencereye yeniden boyutlandırmanıza olanak tanır.

Bir başka ilginç özellik de Google ile birlikte geliştirilen 3 parmakla çeviri hareketidir. Uygulamadan çıkmanıza gerek kalmadan ekrandaki herhangi bir içeriğe anında çeviriler getirir.

Süper Güç Tasarrufu Modu, kullanıcıların pil %5 veya daha altına düştüğünde uzun saatler boyunca çalışabilen altı uygulamaya erişmesini sağlar. Oppo, bekleme modunda 12 saate kadar, 1 saat telefon görüşmesi ve 90 dakikalık mesajlaşma olduğunu iddia ediyor. Pil Koruması, pilin zamanla bozulmasını önlemek için güç voltajlarını ve şarj alışkanlıklarınızı izler.

Oppo Relax 2.0, Pekin, Bangkok, Tokyo ve Reykjavik gibi dünyanın dört bir yanındaki şehirlerden size benzersiz beyaz gürültü karışımı sunmak için burada. Ayrıca kendi arka plan gürültü seslerinizi oluşturmakta da özgürsünüz.

Oppo, ColorOS 11 güncellemesini iki turda yayınlayacak – Find X2 serisi için bugün başlayan ve ardından Reno 3 ve Reno 4 serileri bu ayın sonunda başlayan Android 11 beta tabanlı küresel bir sürüm ile gelecek.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here