Ana SayfaOyunCrytex tehlikede

Crytex tehlikede

-

iPhone Piliniz Bittiğinde Düşük Güç Moduna Otomatik Geçme

Günün ilerleyen saatlerinde iPhone'unuzun pilinin düzenli olarak bittiğini fark ederseniz, Düşük Güç Modu kullanışlı bir...

3 Türk tarafından kurulan video oyun şirketi Crytex hakkında gelen haberler Türk kullanıcıları üzüyor, son gelen bilgilere göre 3 Türk tarafından kurulan video oyun şirketi Crytex 100 çalışanın maaşını ödeyemedi, maaşlar ödenmeyince işçiler işe gelmeme kararı aldı.

Bir zamanların hız testi için kullanılan oyunlardan olan Crysis oyunları ile gündemden düşmeyen ve warcraft benzeri oyunları ile dikkat çeken şirket Crytex hakkında gelen iddialar eğer doğruysa Crytex yakın zamanda açıklama yapabilir.

Son gelen bilgilerde şirketin bu ödemeleri yapamamasından dolayı Sony’ye satılacağı iddia ediliyor ancak şirket bu konu hakkında da herhangi bir açıklama yapmış değil.

Cepkolik.com ekibi olarak Crytex hakkında gelen bu iddialar doğruysa en kısa zaman içerisinde yükselişe geçmelerini umut ediyoruz.

-- Reklam --

Siri’nin İsim Telaffuzunu Düzeltme

Apple'ın dijital asistanı Siri, isimleri doğru bir şekilde telaffuz etmede oldukça iyidir, ancak bazen insan bunu karıştırabilir. Neyse ki,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz