Ana SayfaOyunCS:GO'da Milli Takım Kadromuz Açıklandı!

CS:GO’da Milli Takım Kadromuz Açıklandı!

-

Her sene adeta spor müsabakaları gibi yapılan Counter Strike Global Offensive şampiyonluğu bu senede hız kesmeden devam edecek. Merakle beklediğimiz haber olan ve ülkemizi temsil edecek 9 kişinin kim olduğunu öğrendiğimiz andan itibaren heyecanlandık diyebiliriz. İşte detaylar ve tam liste kadrosu

Counter Strike Global Offensive şampiyonası uzun zamandır yapılıyor. Ancak ülkemiz bundan önceki yıllarda daha yeni yeni katılmaya başlamış ve öncülüğü ülkemizdede yavaş yavaş büyümeye başlayan eSpor aktivitesi yapmıştır diyebiliriz. Yıllar geçtikçe Counter Strike Global Offensive oyununda ülkemiz daha iyi olacak ve turnuvalarda adımızı daha da çok duyuracak diyebiliriz. Çünkü tüm Türkiye’den en iyi 9 yarışmacı birleşti ve şampiyonaya katılacak.

MOBA türü oyunların etkisi gittikçe artıyor diyebiliriz. Özellikle bu oyunlar ülke çaplarında şampiyonalar yapıldıkça daha da popüler oluyor diyebiliriz. Çünkü hayatını oyunlara adamış ve parasını buradan kazanan pek çok oyuncu var. Çünkü bu yarışmalar ücretsiz yapılmıyor tabiki de şampiyonlara ve sıralamaya giren her takım oyuncusunaa belli ödüller bulunmakta.

Bu sene Counter Strike Global Offensive şampiyonasında ülkemizi temsil edecek 9 arkadaşımız şu şekilde:

Çağatay “Despe” Sedef
Emre “e1” Biçer
Cihan “only” Gönek
Can “Xantares” Dörtkardeş
Tugay “Tugux” Keskin
Engin “MAJ3R” Küpeli
Mahir Taylan “mtafeak” Kalfaoğlu
Buğra “Calyx” Arkın
Eray “pArker” Özgen

Liste bu şekilde ve turnuva 8-11 Ekim’de Sırbistan’da yapılacak. Biz şimdiden Türk oyuncularımıza canı gönülden başarılar dileriz umarız ki iyi derecelerle ülkemize geri gelirler.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.