Ana SayfaOyunDiablo 4 Ultimate Edition İçerikleri Tanıtıldı!

Diablo 4 Ultimate Edition İçerikleri Tanıtıldı!

Yeni çıkacak olan Diablo 4-6 Haziran‘da Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC platformlarında çıkarak oyuncular ile buluşması planlanmakta

-

En İyi HBO Max Dizileri – Mart 2023

Dünyanın en popüler dizi ve film izleme platformlarının başında gelen HBO Max, geçen sene itibariyle RTÜK...

Oyun sektörü son zamanlarda oldukça hareketli geçmeye başladı oyun sektöründe adından çokça söz ettiren Diablo serisi oldukça fazla ilgi görmekte. Bugünkü yazımızda sizlere Diablo 4 Ultimate Edition içeriklerine göz atacağız.

Diablo ile ilk olarak 1996 yılında tanıştık Diablo, ve çıktığı dönem boyunca oyun piyasasının en iyilerinden biri olmuştu. Bunun sonucunda oldukça fazla oyuncu kitlesine sahip oldu. Daha sonra 2012’de de Diablo 3 ile oyuncuların karşısına çıkmıştı.

Şimdi ise de oyunun 4. serisi ile oyuncular ile buluşmayı bekliyor. Daha önce Diablo oyununu oynayanlar Diablo 4’te yabancılık ve acemilik çekmeyeceklerdir. Oyun konusu itibari ile karanlık ve tehlikelerle dolu bir macera sizleri bekliyor olacak.

Yeni çıkacak olan Diablo 4-6 Haziran‘da Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC platformlarında çıkarak oyuncular ile buluşması planlanmakta. Oyunun erken erişim tarihi ise 17–19 Mart arasında olacak.

Oyunun fiyatına gelecek olursak 60 dolar gibi bir fiyat ile satışa sunulması bekleniyor. Ultimate Edition tam 100 dolardan çıkış yapacak. Tüm sürümlerin Türkiye fiyatları ise şöyle:

  • Standart Edition: 1.199 TL
  • Digital Deluxe Edition: 1.539 TL
  • Ultimate Edition: 1.699 TL
-- Reklam --

En İyi Android E-Ticaret Uygulamaları 2023

Ticaretin en yaygın yolu teknolojinin gelişmesiyle e ticaret uygulamaları oldu. Siz de eğer ticarete yeni atıldıysanız bu uygulamalardan faydalanarak...
Mustafa
Mustafa
Teknoloji ve oyun dünyasında olan gelişmeleri takip edip sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca reklam sektöründe bulunmaktayım. Unutmadan daima teknolojiyi takip et :)

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz