Ana SayfaFilm ve DiziDisney, Marvel ve Star Wars Filmlerini Netflix'ten Çekecek

Disney, Marvel ve Star Wars Filmlerini Netflix’ten Çekecek

-

Samsung Galaxy Tab S8 FE, Yakında Satışa Çıkacak

Kasım 2021'de Samsung'un 2022'nin sonlarına doğru Galaxy Tab S8 FE adlı bir tablet piyasaya süreceği...

Disney geçen ay kendi akış hizmetini 2019 yılına kadar başlatmayı ve bu arada tüm içeriğini Netflix‘in dışına çıkarmayı planladığını açıkladı. Bununla birlikte, daha sonra Netflix’in Star Wars ve Marvel serileri altındaki önceki film yayınlarının akış haklarını korumayı umut ederek Disney ile pazarlık yapmaya çalıştığı bildirildi.

Ne yazık ki Disney, mevcut anlaşmanın 2019’da sona ermesinin ardından Netflix’teki tüm Marvel ve Star Wars filmlerini çekmeyi planladığını doğruladı. Los Angeles’ta bu hafta başında Disney CEO’su Robert A. Iger, Bank of America Merrill Lynch 2017 Medya, İletişim ve Eğlence Konferansı’nda yapılan Q & A oturumunda yaptığı konuşmada, “Şimdi, Marvel ve Star Wars filmlerini de bu uygulamaya koyacağımıza karar verdik” dedi.

Disney, Star Wars ve Marvel filmlerinin kaldırılacağını açıkça belirtmiş olmasına rağmen, Marvel şemsiyesi altındaki başka herhangi bir içeriğin etkileneceğinden emin değil. Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist, The Defenders ve diğer yaklaşmakta olan Netflix-Marvel şovlarının orijinal gösterileri bu hareketten etkilenmesi konusunda şirket henüz bir açıklama yapmadı.

Netflix’in bir sözcüsü The Verge‘ye geçtiğimiz ay, şirketin “Walt Disney Company ile Marvel TV’yle devam eden anlaşmamız da dahil olmak üzere birçok açıdan iş yapmaya devam edeceğini” söyledi.

Bu beyan, bazı iş düzenlemelerinin yapıldığını ve Marvel serileri ile ilgili anlaşmanın bu noktadan etkilenmeyeceğini ima etmekte. Ne yazık ki, şu an sadece Disney’in Netflix’le olan Marvel TV anlaşmasıyla ilgili planlarını onaylayana kadar spekülasyonlar sürmeye devam edecek.

Disney tarafından yayınlanan hizmetin 2019 yılında piyasaya çıkması bekleniyor ve fiyatlandırma, akışlı hizmet adı ve uluslararası kullanılabilirlik gibi diğer ayrıntılar henüz açıklanmadı.

-- Reklam --

Skullcandy’nin Yeni Oyun Kulaklıkları Son Derece Muazzam!

Amerika Birleşik Devletleri merkezli ses ürünleri üreticisi Skullcandy, müzikseverlere yönelik ürünleriyle tanınıyor. Marka, çıkarılabilir boom mikrofonlar, yerleşik fiziksel kontroller...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.