Ana SayfaOtomobilDomino's Siparişleri Artık Chevrolet Hızında!

Domino’s Siparişleri Artık Chevrolet Hızında!

-

Snapchat’te kişiler nasıl engellenir?

Snapchat'te arkadaşlarınızdan birini engellemenin zamanı geldiyse, bunu şu şekilde yapabilirsiniz:Adım 1: Mobil cihazınızda Snapchat uygulamasını...

Elektrikli otomobillerin kullanımı artmaya devam ediyor. Birçok kişi ve kurum, içten yanmalı motorlar yerine çevreye duyarlı teknolojilerin kullanıldığı bu araçları kullanmayı tercih ediyor. Son olarak, Domino’s pizza dağıtım araçları olarak 800 adet Chevrolet Bolt EV satın alıyor. Şirket, projeyi genişletmek istiyor.

Domino’s, 1960’tan beri dünyanın dört bir yanındaki evlere pizza dağıtıyor. Şirket, bu iş için genellikle motosiklet kullanıyor. Ancak şirket yakın gelecekte farklı çözümler denemek istiyor. Son zamanlarda şirket, teslimat için otonom araçları ve robotları test ediyor. Ancak Domino’sun robot teslimatı yaygınlaşmadan önce elektrikli bir araba kullanabilir.

100’den fazla Bolt EV, bu ay ABD genelinde seçkin kurumsal mağazalara ulaşıyor ve 2023’ün sonuna kadar 700 tane daha teslim edilecek. Ardından bu sistemin dünyada da hız kazanması bekleniyor.

dominos

“Domino’s her zaman pizza teslimatında en ileri teknoloji oldu ve elektrikli teslimat arabaları, araç teknolojisi gelişmeye devam ederken anlamlı hale geldi. Domino’sun CEO’su Russell Weiner, 2050 yılına kadar net sıfır karbon emisyonu taahhüdünde bulundu ve bu, çevresel etkimizi her seferinde bir teslimatla azaltmaya başlayabilmemizin bir yoludur.” diye açıklama yapıldı.

-- Reklam --

Alienware’in Yeni Bilgisayarı Hayallerinizi Süslüyor Olabilir!

Alienware, yeni bir 18 inç oyun dizüstü bilgisayarını tanıtan kısa bir fragman yayınladı. Bu gerçekten çok heyecan verici bir...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz