Ana SayfaE-SporDünyanın En İyi Espor Oyunu VALORANT Oldu!

Dünyanın En İyi Espor Oyunu VALORANT Oldu!

Merakla beklenen The Game Awards 2022 ödülleri nihayet açıklandı. Etkinlikte bulunan bütün espor ödülleri, VALORANT oyunun oldu.

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

Merakla beklenen The Game Awards 2022 ödülleri nihayet açıklandı. Etkinlikte bulunan bütün espor ödülleri, VALORANT oyunun oldu. VALORANT ayrıca, En İyi Espor Oyunu ödülünün de sahibi oldu.

Oyun dünyasının en prestijli ödüllerinden The Game Awards’ın 2022 etkinliği, bugün itibariyle son buldu. Etkinlik, tam 31 kategoride ödül dağıttı.

Son yılların en yükselişteki oyunlarından VALORANT, bütün oyuncuları şaşırtan bir başarı elde etti diyebiliriz. Riot Games‘in geliştirdiği FPS oyunu, 5 espor kategorisinin 4’ünde ödül almayı başardı, diğer 1 ödül ise yine Riot Games’in geliştirdiği League of Legends’a gitti.

valorant espor cned

The Game Awards 2022’de dağıtılan espor ödülleri aşağıdaki gibi:

  • En İyi Espor Oyunu: VALORANT
  • En İyi Espor Oyuncusu: yay – Cloud9 – VALORANT
  • En İyi Espor Takımı: LOUD – VALORANT
  • En İyi Espor Koçu: bzkA – LOUD – VALORANT
  • En İyi Espor Etkinliği: The Worlds 2022 – League of Legends

Onlarca oyunun ödül aldığı The Game Awards 2022’nin web sitesini ziyaret ederek, Nominees sayfasından ödül alan bütün oyunları inceleyebilirsiniz.

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Cemre Yılmaz
Cemre Yılmaz
Dijital reklamcılığın yanında web site ve gelişimlerini ilgilendiren her aracın uzmanı olmak için gelişen bir teknoloji meraklısıyım. Freelancer olarak yazar ve editörlükle de ilgilenmekteyim.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz