Ana SayfaOyunE3 2015' te Neler Oldu

E3 2015′ te Neler Oldu

-

Yılbaşı Temalı En İyi 10 Çizgi Film

Sevdiklerinizle, ailenizle ve çocuklarınızla hatta kendi başınıza izleyebileceğiniz birbirinden güzel çizgi filmler var. Fakat Aralık...

Tüm dünyadaki oyuncuların merakla beklediği, dünyanın en iyi oyun fuarı olarak gösterilen bir E3’ün sonuna yaklaştık. Bu E3 bizlere neler getirdi ? Neler damgasını vurdu bir bakalım ?

 

Tüm oyunseverlerin gözü kulağı oyun dünyasının en büyük fuarı kabul edilen E3’teydi. E3’ün bu sene ki sonuna gelmiş bulunmaktayız.

 

Pazar gününün gecesi Bethesda’nın sunumuyla başlayan E3 2015’te Pazatesi gecesi ise EA,Sony, Ubisoft gibi oyun sektörünün köklü firmaları sunumlarını gerçekleştirdi.

 

Etkinliğin geçtiğimiz yıllara göre, bilhassa 2013 E3′ üne göre bir hayli sönük geçtiğini söyleyebiliriz. Genelde  verilen sunum listelerinin dışına çıkmayı çok seven oyun yapımcıları, bu sene bizleri pek şaşırtmadı.

Sony Ve EA Ön Plandaydı

Bu yılın E3’üne damga vuran şirketler ise Sony ve EA oldu. EA, FIFA 16 Miror’s Edge Catalyst ve Need for Speed sunumları ile ön plana çıkmayı başardı. Sony’de Uncharted 4 ve sürpriz bir şekilde oyunculara tanıttığı The Last Guardian ile büyük ilgi topladı.

 

EA Sports FIFA 16′ yı görücüye çıkardı. Sistem gereksinimlerini ve Fiyatlarını açıkladı.

Microsoft cephesinde ise bu yıl oyun tarafı boş bırakılıp yerine holo lens, sanal gerçeklik ekipmanları ve Xbox 360 oyunlarını, Xbox One’ da oynamamıza imkan sunan yeni sistemi biz oyunseverlere sundu.

İşte bu yıl E3’te tanıtılan oyun yapımları.

– FIFA 16

– DOOM 4

– Dishoroned 2

– Hitman 2015

– Batman Arkham Knight

– Assassin’s Creed : Syndicate

– Uncharted 4

– Call of Duty Black Ops 3

 

-- Reklam --

Mac’teki Fotoğraflar’da yinelenen fotoğrafları silme

macOS'in önceki sürümlerinde, Fotoğraf Kitaplığınızdaki yinelenen fotoğrafları otomatik olarak izlemek için Mac'inize güvenmek bir seçenek değildi ve kitaplığınızı yinelenenlerden...

1 Yorum

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz