EA Sports FC 24 Yarın Erken Erişime Geliyor

EA Sports tarafından yayınlanacak olan EA Sports FC 24, yarın (21 Eylül 2023 Perşembe) itibariyle erken erişime açılacak. Oyunun piyasaya sürülme tarihi olarak ise 29 Eylül Cuma günü belirtildi.

EA Sports FC 24 Hangi Konsollar İçin Çıkacak PC’de Var Mı?

EA Sports FC 24 ne zaman çıkacak sorusuna cevap verdikten sonra, oyunun hangi platformlar için sahne alacağını da belirtelim. Oyun; PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecek. Yani neredeyse piyasadaki tüm platformlar için gelecek ve oyuncuların hemen hemen hepsine ulaşmış olacak.

EA Sports FC 24’de Ultimate Sürüm İçin Bonuslar Olacak!

EA Sports FC 24’ü gelecek hafta Cuma’ya kadar satın alacak olan oyuncular ön satın alımları için bonuslar kazanacaklar. Oyunun ultimate sürüm bonusları arasında Erling Haaland’ın 10 maçlık kiralık olarak kullanılmasından 4600 FC pointse kadar bir dizi avantaj yer alıyor. Oyunculara sunulacak diğer bazı bonuslar ise şu şekilde olacak:

  • 7 güne kadar erken erişim ve 29 Eylül’e kadar Ultimate Team’de Nike Kampanyasına erişim.
  • Teknik Direktör kariyerlerinde alınabilecek 5 yıldızlı antrenör
  • Ultimate Team’de 5 maç için 1 erkek ve 1 kadın elçi seçimi
  • Nike Ultimate Team™ Kampanyası Kiralık Oyuncu Ögesi (24 maç)
  • Nike x EA SPORTS FC Ultimate Team Forması
  • Satılamayan Haftanın Takımı 1 Ultimate Team Oyuncu Ögesi

EA Sports FC 24’ün Fiyatı Ne Kadar Olacak?

EA Sports FC 24’ün fiyatı standart sürümde PC için 1200 TL iken, konsollar için 1400 TL olarak belirlenmiş durumda. Ultimate sürümde ise PC fiyatı 1700 TL’ye çıkarken, konsol (PlayStation & Xbox) fiyatı  2000 TL’ye yükseliyor.

EA Sports FC 24’den Yayımlanan Bir Video Gündeme Oturdu! Hata Mı? Gerçekçilik Mi?

EA Sports FC 24’ün çıkmasına ramak kala sosyal medyaya düşen görüntüler de gündem olmaya devam ediyor. Ağustos ayında fragmanları paylaşılmaya başlanan oyuna dair görüntüler pek çok oyuncu tarafından beğenilmişti. Dün itibari ile sosyal medyaya düşen ve “oyuncunun topa kafa vurmak isterken direğe kafa atması” görüntüleri de gündem oldu:

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0