Ekim Ayı PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Bu ay başında zam gelen PlayStation Plus, artık gamerların bütçelerini daha fazla zorlamaya başladı. Bununla birlikte, PlayStation Plus’ın avantajları da hız kesmeden devam ediyor. PS Plus’ın kullanıcılarına bedava sağladığı oyunlar da bu avantajların başında geliyor. Dealabs yazarı “billbil- kun” tarafından iddia edildiğine göre Ekim ayı PlayStation Plus ücretsiz oyunları The Callisto Protocol ve Farming Simulator 22 olacak.

2023 Ekim Ayı PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları: The Callisto Protocol ve Farming Simulator 22

Dealabs yazarı “billbil- kun” tarafından şahsi sosyal medya hesabı Twitter (X)’ten yapılan paylaşımda, gelecek ay PS Plus’ın sağlayacağı bedava oyunlardan 2’sinin The Callisto Protocol ve Farming Simulator 22 olduğu deklare edildi. Bununla birlikte ücretsiz verilecek üçüncü oyuna dair henüz herhangi bir net bilginin bulunmadığı belirtildi.

En güncel oyun haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

The Callisto Protocol Hakkında

Yayıncılığını Krafton’un üstlendiği ve Striking Distance Studios tarafından geliştirilen The Callisto Protocol, 1 Aralık 2022 itibariyle piyasaya sürülmüştü. PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox X ve S Serisi ve PC için çıkış yapan oyun, genel olarak oyunculardan beğeni toplamıştı.

Hayatta kalma / korku türündeki nişancı oyunu The Callisto Protocol; genel olarak “Dead Space” türevi olarak tanımlanabilir. Bununla birlikte, bazı oyuncular tarafından oyunun “Dead Space serisinin yanına yaklaşamayacağı” yorumu da yapılmış durumda.

The Callisto Protocol elbette bir baş yapıt değil, ancak özellikle görselliğe ve grafiklere önem verenler için tatmin edici bir oyun. Bilhassa PS Plus kullanıcılarının gelecek ay oyuna ücretsiz olarak erişebilecek olmaları düşünüldüğünde; oyunun bedel ödenmediği durumda mutlaka denenmesi gereken yapıtlardan biri olduğunu ifade edebiliriz.

Farming Simulator 22

21 Kasım 2021 tarihi itibariyle piyasaya PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve PC için sürülen “tarım simülasyonu” oyunu da gelecek ay PS Plus abonelerine bedava verilecek oyunlardan biri olacak.

Euro Truck Simulator 2 (ETS2) ve American Truck Simulator (ATS) oyunlarından zevk alanlar için ideal denebilecek yapım, çiftçilik ve tarım oyunlarını beğenenler için tercih sebebi olacaktır. Uzun süre sıkılmadan oynanabilen Farming Simulator 22, zamanı bol olanlar için keyifli bir oyun.

Kaynak: https://twitter.com/billbil_kun/status/1706671987597468127

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0