Ana SayfaOyunEpic Games Yıl Başı Kampanyası Başlatıyor!

Epic Games Yıl Başı Kampanyası Başlatıyor!

Artık bildiğimiz gibi 2022 yılının sonuna yaklaştık yılın sonuna yaklaştıkça çoğu platform yeni yıla özel bazı kampanyalar başlatmakta. Bu platformlardan biri olan Epic Games Yıl başı kampanyası başlatmayı planlıyor.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Artık bildiğimiz gibi 2022 yılının sonuna yaklaştık yılın sonuna yaklaştıkça çoğu platform yeni yıla özel bazı kampanyalar başlatmakta. Bu platformlardan biri olan Epic Games Yıl başı kampanyası başlatmayı planlıyor.

Bildiğimiz üzere geçtiğimiz yıl yılbaşına özel etkinlik ile 15 oyunu ücretsiz dağıtan platform bu yıl da aynı uygulama ile kullanıcılarını sevindirmek istiyor. Uzun bir süredir her hafta ücretsiz oyun dağıtan platform kullanıcı sayısını oldukça fazla arttırdı.

Epic Games ücretsiz oyunlarının yanında kullanıcılarına yılbaşı indirimleri, herhangi bir oyunda kullanılabilecekleri %25 indirim kuponu ile oldukça avantajlı bir kampanya ile gelmeyi planlıyor.

Epic Games Yıl Başı Kampanyası

Kullanıcılarının en çok merak ettiği konu ise kampanyanın ne zaman başlayacağı oldu. Şirket Yılbaşı Tatili Kampanyasını15 Aralık’ta başlatıp. 5 Ocak 2023’te sonlandırılması bekleniyor.

Bu kampanyanın içeriğine bakacak olursak; Dünya genelinde indirimler, herhangi bir alışverişte doğrudan %25 indirim kuponu, 15 gün boyunca 15 adet ücretsiz oyun dağıtımı, Online oyunlar için ücretsiz kozmetik eşyalar şeklinde oldukça güzel bir kampanya olarak karşımıza çıkacak.

Bir diğer soru ise 15 gün boyunca ücretsiz olacak oyunların hangileri sorusu merak edilmekte. Şirket bunun için henüz bir açıklama yapmadı.

Riot Games, 2023 Yılına Damga Vurmaya Hazırlanıyor!

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Mustafa
Mustafa
Teknoloji ve oyun dünyasında olan gelişmeleri takip edip sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca reklam sektöründe bulunmaktayım. Unutmadan daima teknolojiyi takip et :)

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz