Evolve Rekora İmza Attı!

Ücretsiz olmadan önceki satış rakamları son derece düşük olan Evolve, ücretsiz olmasının ardından rekora imza attı. Detaylar haberimizde.

Dev reklam kampanyaları ile ortaya çıkan ve içeriğiyle büyük ilgi gören Evolve, kısa bir süre önce oyuncular tarafından terk edildi desek yeridir. Günde maksimum 157 oyuncunun giriş yaptığı multiplayer oyun, geliştiriciyi büyük zarar sokunca yöntem değiştirildi.

Free To Play olarak yoluna devam etmeye karar verilen Evolve, gelen haberlere göre son günlerde rekor üstüne rekor kırmayı başarıyor. Günlük giriş yapan oyuncu sayısı on binlerin üzerine çıkan oyunun geliştiricisi olan Turtle Rock Studios durumdan çok memnun.

Evolve Rekora İmza Attı!

4’e1 olarak oynana oyunda, oyuncular yaratık türlerinden biri veya hayatta kalmaya çabalayan insanlar arasından seçim yapıyor ve çatışıyorlar.

Evolve Stage 2 adıyla F2P olan oyun, geçtiğimiz Perşembe günü beta sürecini başlatınca Steam’de 40 binden fazla kişiye erişti.

İlk 2 günlük süreçte en çok oynanan Steam oyunları arasında 11. Olan Evolve Stage 2, başarısını devam ettirebilecek mi? Hep beraber göreceğiz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0