Ana SayfaFilm ve DiziFantastik Dörtlü de Reed Richards Pedro Pascal Olacak

Fantastik Dörtlü de Reed Richards Pedro Pascal Olacak

Daniel Richtman kaynaklı habere göre, çalışmaları devam eden yeni Fantastik Dörtlü filminde Reed Richards Pedro Pascal olacak.

-

GTA 6 Tanıtım Fragmanı Rekor Kırdı!

Günümüzün en efsane oyun serilerinden olan GTA, serinin 6. oyunu için bir tanıtım videosu yayınladı....

Ünlü aktör Pedro Pascal’ın yükselişi sürerken, yeni bir iddia daha gündeme geldi. Daniel Richtman kaynaklı habere göre; Marvel, Fantastic Four’daki Reed Richards rolü için Pedro Pascal ile görüşüyor. Bunun yanı sıra, görüşmelerin son derece olumlu geçtiği de gelen haberler arasında. Henüz kesin anlaşmaya varılmamış olsa da, büyük olasılıkla Fantastik Dörtlü de Reed Richards Pedro Pascal olacak.

Fantastik Dörtlü de Reed Richards Pedro Pascal Olabilir

Marvel Sinematik Evreni’nde Fantastik Dörtlü’nün Reed Richards’ının kim olacağına yönelik olarak çalışmalar devam ediyor. Şimdiye kadar pek çok kişinin adının geçtiği rol için son karar Pedro Pascal olmuş gibi görünüyor. Bu rolü Hayden Christen, Adam Driver ve Jake Gyllenhaal gibi aktörlere teklif eden yapımcılar, çeşitli nedenlerle anlaşma sağlayamamıştı. Rolün teklif edildiği son ismin Pedro Pascal olduğu ortaya çıktı.

Game of Thrones ve Mandalorian gibi yapımlarla ünlenen Pedro Pascal, son olarak The Last of Us dizisi ile adeta zirveye çıkmıştı. Oyundan uyarlama yapımda milyonlarla ifade edilecek hayran kitlesine ulaşan Pedro Pascal’ın popülaritesi, kendisine yeni kapılar açmaya da devam ediyor. Bu doğrultuda, Marvel çizgi romanlarında önemli yer tutan ve Fantastik Dörtlü’nün lideri konumunda bulunan Reed Richards karakteri de aktöre teklif edilen son rollerden oldu.

En güncel oyun dizi animasyon uyarlama haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

Yeni Fantastik Dörtlü Ne Zaman Çıkacak?

Marvel evrenin sınırlarını keşfetmede önemli bir yapım olması beklenen Fantastik Dörtlü ekibinde; Mr. Fantastic (Reed Richards), Human Torch (Johnny Storm), Invisible Woman (Sue Storm) ve Thing (Ben Grimm) yer alacak. Mayıs 2025 itibariyle vizyona girmesi beklenen yapımın kadrosundaki oyuncuların kim olacağı ise Pedro Pascal gibi yavaş yavaş netleşiyor diyebiliriz.

Pedro Pascal ve Fantastik Dörtlü Hayranları Mutlu

Son yıllarda hayran kitlesinde hatırı sayılır bir artış yaşayan Pedro Pascal’ın Fantastik Dörtlü ekibinde yer alacak olması; hatta projenin başrolüne soyunacak olması hem ünlü aktörün sevenlerinin hem de Marvel evreni tutkunlarının gündemine bomba gibi düştü. Pek çok hayran, bu gelişmeden memnun olurken; bazı izleyicilerin farklı yorumları da oldu. Sosyal medyada bu yeni gelişme hakkında sarf edilen görüşlerden bazılarına değinmek gerekirse:

Pedro Pascal bu role tam olacaktır, son derece doğru verilmiş bir karar. Umarım anlaşırlar ve iş bir an önce resmiyete kavuşur.”

“Pedro Pascal’dan başka oyuncu mu kalmadı? Her projeye bu adamı koymaktan vaz geçin artık. Kendisini ve oyunculuğunu severim ama karakterlerin de bir inandırıcılığı kalsın. Müsaade edin de adamın yüzü biraz unutulsun, en azından son karakteri akıllardan biraz gitsin de sonra yeni projeye başlasın.”

John Krasinski oynamıyor muydu Reed Richards’ı? Gayet de güzel oynuyordu neden değiştirme gereği duyulmuş ki? Fantastic Four da Pedro Pascal da mükemmel performans gösterecektir ama desteklemiyorum bu kararı.”

Starfield 12 Milyon Oyuncuyu Aştı Hedefini Skyrim Yaptı

Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından; Xbox X ve S Serisi, Xbox Cloud Gaming ile Microsoft...
Emine Emre
Emine Emre
Emine ben. Anadolu Üniversitesi İstatistik Bölümü (örgün öğretim/lisans) mezunuyum. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme Yönetimi (ön lisans) okudum. İki üniversiteden de 2013 yılında mezun oldum. Çeşitli kurumlarda tam zamanlı olarak çalıştım. Oyun sektörü ve finans sektöründe deneyim sahibiyim.