FIFA 2017 Demo Sürüm Çıkış Tarihi Belli Oldu

PES 2017’nin demosunun ardından FIFA 2017’nin demo sürümü geliyor.

Şuana dek ciddi bir oyun sektörü içerisinden haberleri aktarsak bile, özellikle söylemek gerekirse konsol oyunlarınında en çok oynanılan oyunları PES ve FIFA gibi futbol oyunları oluyor. Durum böyle olunca FIFA ve PES yapımcıları her yıl yeni bir oyun çıkarmış gibi oyun içerisine ufak tefek şeyler ekleyerek yeni bir oyun gibi piyasaya sürerek oyunculardan ücret karşılığı oyunun yeni sürümünü veriyorlar. Bu durumu herkes bildiği halde bu senede en merak edilen 2017 demo oyunlarından PES ve FIFA başı çekiyor.

Kısa süre önce iki rakip futbol oyunundan PES’in 2017 demo sürümü konsollar için gelmişti. Kullanıcılar ve yapımcılar oyun hakkında yorumlarda bulunurken, sıra FIFA 2017 demo sürümüne geldi. FIFA 2017 yapımcısı olan Garreth Reeder, FIFA 2017’nin demo sürüm tarihini açıkladı.

Reeder yaptığı açıklamada FIFA 2017 demo sürümün 13 Eylül 2016 tarihinde geleceğini duyurdu. Ancak yayınlanacak demo sürümün hangi platformlar için ve hangi ülkelere geleceği belli değil.

FIFA 17 demosu sürümünde hangi takımlar yer alacak?

Gelen bilgilere göre FIFA 17’nin demosunda Real Madrid, Manchester United, Chelsea, Olympique Lyonnais, Paris Saint-Germain, Seattle Sounders, Tigres UANL, FC Bayern, Monaco, Gamba Osaka, Inter, Juventus takımları yer alacak.

FIFA 2017 demosunun çıkması ile beraber oyunda yapılan tüm değişiklik iyileştirme ve geliştirmeleri göreceğiz. Asıl soru ise PES 2017 mi FIFA 2017 mi sorusunun cevabını öğreneceğiz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0