Ana SayfaOyunSistem GereksinimleriFinal Fantasy XV Sistem Gereksinimleri

Final Fantasy XV Sistem Gereksinimleri

-

Final Fantasy 15 Sistem Gereksinimleri beklentilerin biraz üzerinde gibi gözüküyor, grafik olarak başarılı ve kaliteli bir oyun için çok fazla donanım özelliği istediğini söyleyebiliriz. Final Fantasy 15 oyunu bilim kurgu ve fantastik oyunlar arasında yer alıyor. Xbox için hazırlanmış olan oyun 2015 yılında raflarda yerini almıştı şimdi ise bilgisayar versiyonu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Final Fantasy XV sistem özelliklerini belirtmiş olsak daen sık gelen sorulardan bir tanesi bilgisayarım oyunu kaldırır mı kaldırmaz mı yönünde oluyor. Sahip olduğunuz özellikleri yorumlar kısmından belirtirseniz mümkün olduğunca yardımcı olacağız. Dosya boyutu büyük olan bir oyun olduğu için kurulumu zaman alabiliyor bunun için yeterli donanıma sahip olduğunuzdan emin olmasınız.

Birçok işletim sistemini destekleyen bilgisayar üreticilerine göre ve ek özelliklere bağlı olarak yeterli sistem ihtiyacını daha alt seviyeden karşılayabilir veya üst düzey donanıma sahip olsanızda yeterli grafik özelliklerinden faydalanamayabilirsiniz.

Eğer oyunu yüklediniz ve takılma, yavaşlama, donma sorunları yaşıyorsanız grafik ayarları kısmından bilgisayar ekranınızın desteklediği piksel değerlerine düşürmeniz tavsiye ederiz. Final Fantasy XV ne zaman çıkıyor ? sorumuzun cevabı ise henüz netleşmedi bilgisayar için 2016 yılının ilk çeyreğinde gelmesi bekleniyor.

Final Fantasy XV Nasıl bir oyun ?

İyimi sorusunu sıkça alacağız, PS4 ve Xbox ynı sıra bilgisayarlarada gelmesi oyunun büyük bir kitleye hitap edeceğini gösterirken ilk versiyonun XBox’lara sunulmasıyla hakkında yorum yapma şansımızda oldu. Fantastik, bilim kurgunun yer aldığı savaş ve strateji oyunudur. Gelecekte yönetim biçiminin değişmesi ile tek kişinin dünyaya hakim olduğu bir dönemde yaşayacaksınız. Ancak 5.4 / 10 puan almış olması oyunun çok başarılı olduğunu söyleyemeyiz.

Final Fantasy XV Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Win 7 64
 • İşlemci: Core 2 Duo E6700 2.66GHz
 • RAM: 3 GB
 • Ekran kartı: GeForce GTS 450
 • Gereken disk Alanı: 20 GB
 • Direct X: 11

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Win 7 64
 • İşlemci: Core i5-4430 3.0GHz
 • RAM: 6 GB
 • Ekran kartı: GeForce GTX 760
 • Gereken disk Alanı: 20 GB
 • Direct X: 11

Oyun hakkında deneyimlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz, Oyunu yüklememiş kullanıcılara fikir vermek için yaptığınız yorum ve öneriler büyük bir değere sahiptir. Ayrıca Sistem Gereksinimleri kategorisinden yüzlerce oyun hakkında bilgiye ulaşarak en iyi oyunları güncel ve orjinal haliyle erişebilirsiniz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

1 Yorum

 1. Sistem gereksinimini nerden öğrendiğini sorabilirmiyim ? Ff15 tüm dillerde araştırmama rağmen ve hala pcye çıkıcağı kesin değilken. Ve puanlamada hatalı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here