Ana SayfaIOS HaberleriFiziksel klavyeden vazgeçemeyenlere iPhone 6 uyumlu: Typo2

Fiziksel klavyeden vazgeçemeyenlere iPhone 6 uyumlu: Typo2

-

Dokunmatik ekran yetersiz mi kalıyor?

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus piyasaya giriş yaptığından beri binlerce aksesuar modeli geliştirildi ve tüketiciye sunuldu. Bunlardan bir tanesi de yeni piyasaya giren iPhone 6 uyumlu Typo2 oldu diyebiliriz. Typo2 şuan için iPhone 6 Plus modeli uyumlu değil fakat önümüzdeki günlerde iPhone 6 Plus modeli için de fiziksel klavye aksesuarı geliştirilebilir. Typo2 tam olarak ne işe yarıyor?

iPhone 6 için geliştirilen ve kılıf olarak takılabilen bu aksesuar, telefonunuza tuş takımı ekliyor diyebiliriz. Daha önceki aylarda geliştirilmiş olan Typo adlı model, Blackberry klavyesine benzemesi nedeni ile patent davası ile karşı karşıya kalmıştı. Geliştirilen yeni modelde böyle bir hataya yer verilmemiş gibi gözüküyor.

Typo2, 4.7 inç boyutunda iPhone 6 için oldukça kullanışlı diyebiliriz fakat ürün telefonunuzu oldukça büyütmekte ki zaten 4.7 inç telefon yeterince büyük diyebiliriz. Fakat illada fiziksel klavye olmaz diyorsanız bu büyüklüğe katlanmanız gerekiyor. Cihaz sadece klavye sunmuyor, telefonunuzun arka kapağını da sararak herhangi bir çizilmeye karşı koruma sağlıyor.

Eğer çok mesajlaşan biriyseniz Typo2 tam size göre olabilir fakat satın almak istiyorsanız 99 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Typo2 şuanda sadece iPhone 6 modeli ile uyumlu olsa da iPhone 6 Plus modeli ile de uyumlu bir fiziksel klavyenin çıkarılacağı belirtiliyor. Cihaz ülkemizde satılmamakta fakat internet üzerinden ülkemize getirtmek mümkün. Gelişmeler, yeni haberler için takipte kalınız.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here