Ana SayfaOyunFortnite: Bölüm 4'te yeni bir ada, arazi motosikletleri ve Rivialı Geralt var

Fortnite: Bölüm 4’te yeni bir ada, arazi motosikletleri ve Rivialı Geralt var

Uzun bir canlı etkinliğin ve birkaç saatlik kesintinin ardından, Fortnite'ın yenilenmiş bir sürümü artık oynanabilir durumda.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Adanın önceki sürümünün geride kaldığı canlı bir etkinliğin ardından Fortnite: 4. Bölüm şimdi burada ve uzun süredir devam eden battle royale için pek çok büyük değişiklik içeriyor.

En dikkate değer değişiklik, “Yaşlanmayan” olarak bilinen bir karaktere ev sahipliği yapan bir hisar, kinetik cevher adı verilen yeni bir malzemeyle dolu bir maden ve terk edilmiş bir tür maden gibi bir dizi yeni ilgi noktası içeren yepyeni adadır.

Diğer eklemeler arasında arazi motosikleti şeklinde yeni bir araç (oyunda “iz hırsızı” olarak adlandırılır), dev bir kartopu içinde yuvarlanma yeteneği, maç devam ederken size rastgele takviyeler veren “gerçeklik artışları”, uçma yer alır. Sağlığınızı geri kazandırabilen denizanası, bıçak fırlatan bir tüfek dahil yepyeni silahlar ve “şok dalgası çekici” adı verilen yakın dövüş silahı. Değişikliklerin tam listesine buradan göz atabilirsiniz.

Epic Games ayrıca, Bölüm 4 ile Fortnite’ın Unreal Engine 5.1’e taşındığını söylüyor; bu, yüksek kaliteli ışın izleme ve daha gerçekçi aydınlatma dahil olmak üzere bir dizi üst düzey görsel özelliğin artık PC ve PS5 ve Xbox Series X gibi yeni nesil konsollardaki oyunculara sunulacak.

Son olarak, bu sezonun savaş geçişini satın alanlar için açılabilir karakterler arasında Doom’dan Doom Slayer ve witcher’ın kendisi, Rivialı Geralt yer alıyor. Bunlara, Massai adında bir patenci ve boba takıntılı balta kullanan bir kız gibi Fortnite orijinalleri katılıyor. The Incredible Hulk, “yakında” eşya dükkanından da satın alabilecek.

Fortnite’ın bir önceki bölümü neredeyse tam olarak bir yıl önce yayınlandı ve Zero Build modu, dev bir pembe makinenin yer aldığı canlı bir etkinlik ve Ralph Lauren’den Dragon Ball’a kadar herkesle işbirliği gibi özellikler sunuyor.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakTheverge

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz