Ana SayfaOyunForza Motorsport 7, Satıştan Kaldırılıyor

Forza Motorsport 7, Satıştan Kaldırılıyor

Oyuna ve herhangi bir DLC'ye sahip olan herkes bu tarihten sonra oyuna erişmeye devam edecek ve çok oyunculu ve çevrimiçi hizmetler devam edecek, ancak temel oyun ve DLC'nin yeni satın alımları artık mümkün olmayacak.

-

Forza Motorsport 7 çok iyi bir yarış oyunudur: 2017 incelememizde “Şimdiye kadarki en geniş, en güzel sürüş simslerinden biri” demiştik, yalnızca ödül kasaları etrafında inşa edilmiş bir “gerileyen ödül sistemi” ile gölgelendi. Piyasaya sürülmesinden dört yıldan kısa bir süre sonra Microsoft, “ömür sonu statüsüne” ulaştığını ve bu nedenle 15 Eylül’de satıştan kaldırılacağını açıkladı.

Oyuna ve herhangi bir DLC’ye sahip olan herkes bu tarihten sonra oyuna erişmeye devam edecek ve çok oyunculu ve çevrimiçi hizmetler devam edecek, ancak temel oyun ve DLC’nin yeni satın alımları artık mümkün olmayacak.

Ayrıca artık Xbox Game Pass’te mevcut olmayacak, ancak bunun için DLC satın alan Game Pass oyuncuları, Xbox Mesaj Merkezi aracılığıyla oynamaya devam etmelerini sağlayacak oyun için bir jeton alacaklar. (Başka bir deyişle, Game Pass’te oynuyorsanız ve devam etmek istiyorsanız, bazı DLC’leri almak için iyi bir zaman olabilir.)

Dört yıl, bu tarz bir oyun için kısa bir ömür gibi görünüyor. Microsoft’un, özellikle çok oyunculu sunucuları canlı tutmayı planladığı düşünüldüğünde, Forza 7’yi rafa kaldırma planı biraz uygunsuz düşüyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakPc Gamer

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here