Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 Fragmanı Çıktı!

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 için, Marvel Başkanı Kevin Feige ve yönetmen James Gunn bugün Brezilya’nın São Paulo kentinde düzenlenen 2022 Comic-Con Experience’ta (CCXP) fragmanı yayınladı.

Chris Pratt’tan Peter Quill’in fragmanda dediği gibi, “Galaksinin hala Muhafızlarına ihtiyacı var.” Pratt Quill/Star-Lord rolünde, Dave Bautista, Drax rolünde, Karen Gillan, Nebula rolünde, Pom Klementieff, Mantis rolünde, Vin Diesel, Groot rolünde ve Bradley Cooper ise Rocket rolünde Guardians rollerini yeniden canlandıracaklar.

Zoe Saldaña, Thanos’un evlatlık kızı Gamora olarak seriye geri dönüyor. Gamora, Avengers: Infinity War’da öldü, ancak Avengers : Endgame’de aynı karakterin daha genç bir versiyonu olarak geri döndü.

Kadroya yapılan önemli eklemelerden biri, Ayesha (Elizabeth Debicki) tarafından Muhafızları yok etmek için yaratılan güçlü bir varlık olan Adam Warlock’u oynayan Will Poulter oldu. Diğer oyuncular arasında Sylvester Stallone, Chukwudi Iwuji, Sean Gunn ve Maria Bakalova yer alıyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0