GameDev Career Meetup 23 Eylül’de İstanbul’da

Oyun sektörüne ilgi duyan ve oyun sektöründe bir kariyer hedefleyen kişiler için düzenlenen etkinlikler hız kesmeden devam ediyor. MultiGroup tarafından düzenlenecek olan GameDev Career Meetup 23 Eylül’de öğleden sonra saat 2’de başlayacak ve akşam üzere saat 6’da sona erecek.

GameDev Career Meetup Oyun Geliştiriciler İçin Fırsat Niteliğinde

Oyun sektöründe yer almak, yahut edindiği yeri sağlamlaştırmak, genişletmek isteyen kişiler için “kaçırılmaz bir fırsat” niteliğinde olan GameDev Career Meetup‘ta, sektörün deneyimli isimleri bir araya geliyor. Acemi ya da meraklı oyun geliştiricilerin de katılabileceği etkinlik, oyun sektörüne “yeni kanların” katılmasını da amaçlıyor.

En güncel oyun haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

Oyun sektörünün tecrübeli isimleriyle buluşma ve deneyimlerinden faydalanma olanağı tanıyacak etkinlik, aynı zamanda yeni bağlantılar ve iş imkanları sağlama adına da önemli olacak. Networkunu genişleterek oyun sektöründeki bağlantılarını kuvvetlendirmek isteyen kişi ve kurumlar için de GameDev Career Meetup “ideal” bir etkinlik olarak öne çıkıyor.

Etkinliğe Katılım Ücretli Mi, Nasıl Katılırım?

Oragnizasyona katılım 2 farklı bilet çeşidi ile mümkün olabiliyor. Etkinliğe katılmak için “community supporter” bileti alanlar 150 TL ödemek durumunda. Bu bilet ile etkinliğe fiziki olarak iştirak edilebilecek. Bunun yanı sıra, etkinliğe katılmak için tek seçenek ücretli bilet sahibi olmak değil. “Standart bilet” satın almak isteyenler, ücretsiz şekilde bu bilete sahip olarak etkinliğe iştirak (online) edebilirler.

Etkinliğe katılanlar, sektörün deneyimli isimlerinin tecrübelerinden istifade etme olanağı yakalayacaklar. Bu isimlerin konuşmalarını dinleyecek olan katılımcılar, iştirak edecekleri oturumlarla kariyer hedeflerine yönelik yeni projeksiyonlar geliştirebilecekler.

İş ve staj imkanları ile de karşılaşılabilecek etkinlikte, katılımcılara yiyecek ve içecek ikramı da olacak. Sürpriz çekilişler ve hediyelerle etkinliğe renk katılacağı öğrenilirken, oyun sektörüne değer katacak bu etkinlik “community supporter” bileti alanlara özel avantajlar da sağlayacak.

MultiGroup tarafından düzenlenecek ve 4 saat sürecek GameDev Career Meetup’a katılmak isteyenler aşağıda yer alan linkten kayıt yaptırabilirler. Etkinliğe online olarak etkinliğe katılmak isteyenler için de yine ilgili link içerisinde, online katılım imkanı sağlayan bağlantı yer almaktadır.

GameDev Career Meetup’a katılım için: https://kommunity.com/devmultigroup/events/gamedev-career-meetup-081d2e1a

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0