God of War, Multiplayer Olmadan mı Geliyor?

Hikayesi üzerine düşülen ve Sony’nin yayınladığı God of War multiplayer seçeneğine yer verecek mi?

Geçtiğimiz hafta düzenlenen E3 2016 oyun fuarında Sony, yeni bir God of War oyununun çıkacağını duyurmuştu. Fakat gelen son bilgiler, yeni oyunun çoklu oyuncu seçeneğine sahip olmayacağını gösteriyor.

Oyun E3’te farklı ve son derece güzel izlenimler bırakmayı başardı. Kratos’un oğlunu da artık oyunda görebiliyoruz. Önceki God of War oyunlarıyla karşılaştırdığımızda Kratos artık bir baba olduğundan dolayı daha ağırbaşlı ve olgun bir yapıya sahip gibi gözüküyor. Fakat oyunda yapılan tek değişiklik senaryonun akışı olmamış.

God of War, Multiplayer Olmadan mı Geliyor?

Multiplayer yok!

Ubergizmo tarafından yapılan habere göre oyunun yöneticisi olan Cory Barlog, yeni gelecek olan God of War oyununda multiplayer olmayacağını doğruladı. Bu özellik bir önceki oyun olan GoW 3’te mevcuttu.

Oyunun hayranları ve merakla bekleyenleri bu duruma pek üzülmemiş gibi duruyorlar çünkü GoW bildiğiniz gibi hikaye üzerine kurulu bir oyun ve multiplayer ile ilgili bazı kullanıcılardan şikayet bile geliyordu. Ayrıca Balrog, Kratos’un oyunlarda olmaya devam edeceğini ve çıkacak olan oyunun son God of War olmayacağını da belirtti.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0