Ana SayfaAkıllı TelefonGoogle Pixel 7 Pro'nun Nihai Tasarımı Gün Yüzüne Çıktı

Google Pixel 7 Pro’nun Nihai Tasarımı Gün Yüzüne Çıktı

-

GTA 6 Tanıtım Fragmanı Rekor Kırdı!

Günümüzün en efsane oyun serilerinden olan GTA, serinin 6. oyunu için bir tanıtım videosu yayınladı....

Google, 6 Ekim’de Pixel 7 serisi akıllı telefonları piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirket, Pixel 7 Pro’nun tasarımını her açıdan gösteren bir video da yayınladı.

Tasarım açısından cihaz, Pixel 6 Pro‘ya oldukça benziyor, ancak kamera vizörünün daha iyi görünen bir kamera düzenine ve genel olarak daha parlak ve kaliteli bir görünüme sahip. Üstelik fiyatı da 599 dolar olacak.

Fiyatlandırma dışında, cihazların özellikleri de ortaya çıktı ve orada birkaç iyileştirme ile son nesil cihazlara oldukça benzer görünüyor. Google büyük olasılıkla bu sefer daha kararlı bir yazılım deneyimine odaklanıyor, çünkü Pixel 6 serisindeki sürekli hatalar bu cihazların tek dezavantajıydı.

Geçenlerde Geekbench kıyaslama platformunda da görülen cihaz tek çekirdekli testte 1068 puan ve Geekbench 5‘in çok çekirdekli testinde 2149 puan aldı. Bunun dışında liste, cihazın 12 GB RAM’e sahip olduğunu ve Android 12‘de çalıştığını da ortaya çıkardı.

Starfield 12 Milyon Oyuncuyu Aştı Hedefini Skyrim Yaptı

Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından; Xbox X ve S Serisi, Xbox Cloud Gaming ile Microsoft...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.