Ana SayfaAkıllı TelefonGoogle Pixel 8 Serisinin Tasarımı Gün Yüzüne Çıktı!

Google Pixel 8 Serisinin Tasarımı Gün Yüzüne Çıktı!

Güvenilir bir kaynak, hem Pixel 8 hem de Pixel 8 Pro'nun tasarımlarını Pixel 7 serisi cihazlarla karşılaştıran yakın plan görüntülerini paylaştı. Pixel 8 serisinin, hem kısa hem de uzun pozlama sahnelerinin aynı anda yakalanmasını sağlayan kademeli HDR teknolojisi ile donatılacağına dair söylentiler var. Ek olarak Pro modeli ultrasonik bir parmak izi sensörüne sahip olacak.

-

Motorola Razr 40 Ultra Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Motorola, bugün iki yeni katlanabilir telefon piyasaya sürdü. Bu telefonlar Razr 40 ve Razr 40...

Akıllı telefonlara gelince Google, sır saklama konusunda oldukça kötü. Yeni Pixel 7a kısa süre önce eBay’de tasarımını ortaya koyarken, popüler bir kaynak yakında çıkacak olan Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’nun 5K görüntülerini ortaya çıkardı. 

Google’ın muhtemelen Sonbaharda Pixel 8 serisini piyasaya süreceğini belirtmekte fayda var. Henüz baharda olduğumuzu düşünürsek resmi duyuruya epey bir zaman kaldı.

Kaynak, hem Pixel 8 hem de Pixel 8 Pro’nun tasarımlarını Pixel 7 serisi cihazlarla karşılaştıran yakın plan görüntülerini paylaştı. Fotoğrafların karşılaştırılmasında, Pixel 8’in Pixel 7’den daha geniş bir köşe yarıçapına sahip olduğu ve bu da Pixel 5’e daha yakın, daha yuvarlak bir görünüme sahip olduğu açıkça görülüyor.

0,2 milimetreden biraz daha kalın olmasına rağmen, Pixel 8’in toplam alanı daha küçük 155,6 x 73,2 x 8,7 milimetrede Pixel 7 ile karşılaştırıldığında 150,5 x 70,8 x 8,9 milimetre kalıyor.

google-pixel-8

Benzer şekilde Pixel 8 Pro, kardeşi Pixel 7 Pro’dan daha belirgin bir köşe yarıçapına sahip. Bununla birlikte, Pixel 7 Pro’nun kavisli ekranı, daha ince ekran çerçeveleri yanılsaması yaratırken, aynı zamanda daha ince bir çerçeveye katkıda bulunuuor. Hem Pixel 8 hem de Pixel 8 Pro’nun Tensor G3 işlemciye sahip olmasını bekliyoruz.

Pixel 8 serisinin, hem kısa hem de uzun pozlama sahnelerinin aynı anda yakalanmasını sağlayan kademeli HDR teknolojisi ile donatılacağına dair söylentiler var. Ek olarak Pro modeli ultrasonik bir parmak izi sensörüne sahip olacak.

-- Reklam --

Samsung Galaxy S24 Ultra, kamerasıyla çığır açabilir

Samsung'un yeni amiral gemisi akıllı telefonlarıyla ilgili son söylentilerde, Galaxy S24 Ultra'nın önemli bir kamera özelliği alacağı ortaya çıktı....
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!