Ana SayfaAkıllı TelefonGoogle Pixel Fold, Geekbench'te görüldü

Google Pixel Fold, Geekbench’te görüldü

Raporlara göre Pixel Fold , Mayıs 2023'te piyasaya sürülecek. Bu, Google I/O ile aşağı yukarı aynı zaman çizelgesi. Google, katlanabilir telefonla ilgili herhangi bir ayrıntıyı doğrulamadı. Bu arada, bir Google akıllı telefonu, muhtemelen Pixel Fold, Geekbench web sitesinde tespit edildi. Geekbench'teki listeleme, Google'ın katlanabilir telefonuyla ilgili bazı önemli ayrıntıları doğruluyor.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Google‘ın uzun zamandır beklenen Pixel Fold‘u tekrar gündemde. Pixel Fold olduğu söylenen Google Felix takma adına sahip bir cihaz, Geekbench’te yayınlandı ve cihazın aslında test aşamasında olduğunu ve önümüzdeki yıl resmiyet kazanacağını öne sürdü.

Google Felix, 12 GB RAM’e sahip Tensor G2 yonga setine sahip olduğu için Pixel 7 Pro ile karıştırılabilir. Spesifikasyonlar, Pixel 7 Pro tarafından yürütülen Geekbench puanlarıyla da aynıdır.

Google Pixel Fold ayrıca biraz Pixel 7 Pro’ya benziyor. Aralarında çelik çerçeve bulunan çift cam panellere ve aynı 0,5x – 1x – 5x yakınlaştırma kurulumuna sahip olabilecek üçlü bir kameraya sahiptir.

Söylentiye göre Pixel Fold, 8 inçlik bir iç ekrana ve 120 Hz’e kadar derecelendirilen 6.19 inçlik bir kapak ekranına sahip olacak. Ayrıca her birinde 9,5 MP’lik bir selfie kamerası için iki oyuk bulunuyor. Piyasaya sürüldüğünde fiyatın 1.800 dolar civarında olacağı tahmin ediliyor.

Pixel Fold’un tanıtılacağı tarih olarak, Mayıs 2023’te gerçekleşecek olan Google I/O etkinliği işaret ediliyor.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz