Ana SayfaOyunGTA 5 v1.28 Güncellemesini Yapanlar Dikkat !

GTA 5 v1.28 Güncellemesini Yapanlar Dikkat !

-

GTA 5 oyununda yapılan son güncelleme kullanıcılarını büyük hayal kırıklığını uğrattı. Son dönemlerin en popüler oyunu ayrıca en çok satan oyun GTA 5 kullanıcıları yeni gelen güncelleme ile sıkıntılı zamanlar yaşıyorlar.

GTA 5

Grand Theft Auto 5’in bilgisayar sürümü olarak yeni bir güncelleme yayınlayan Rockstar firması oyunun 1.28 versiyonuna yükseltti, ancak yeni problemlerin yaşamasına neden oldular. Güncellemenin ardından gelen şikayetlere baktığımızda ise oldukça fazla ve kullanıcılar firmayı şikayet yağmuruna tutuyor. İlk şikayetleri yapanlar mod kullanan kişilerden olurken, kısa bir süre sonra mod ve yazılım kurulumu yapmamış GTA 5 oyuncularından da gelmeye devam edince problemin ne kadar ciddi olduğu ortaya çıktı.

Genel şikayet ise güncellemenin ardından oyunda büyük performans kayıplarının yaşanması oldu özellikle online oyuncuların sistemi çok yavaş çalışmakta ve yeterli olan sistem gereksinimleri artık yetmiyor.

Şikayet sayısının artmasının ardından Rockstar Destek sayfası üzerinden kullanıcılarına açıklama yaparak, GTA 5 v1.28 ile gelen şikayetleri dikkate aldıklarını ve konuyu biran önce incelemeye başladıklarını söylediler. Şimdilik kullanıcılarını yatıştırmak için bu açıklamayı yapan firma kısa bir süre içerisinde detaylı bilgileri iletecektir.

Sizde GTA 5 bilgisayar versiyonunda güncelleştirmeyi yapanlar arasında iseniz ftp düşüşleri yaşamanız muhtemeldir. Ciddi bir performans kayıpları yaşayan oyunda güncelleştirmeyi yapmayanlar çözülene kadar beklemesi en sağlıklısı olacaktır.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here