Ana SayfaOyunGTA 5'den Merakla Beklenen PC Sürüm Haberi Geldi

GTA 5’den Merakla Beklenen PC Sürüm Haberi Geldi

-

Grand Theft Auto V bu sonbaharda PlayStation 4, Xbox One ve PC’ye geliyor Sony yöneticisi Andrew House E3 2014 kapsamında düzenlenen basın konferansında popüler oyunun PS4′e geleceği haberini zaten vermişti. Hemen arkasında oyunun geliştiricisi Rockstar da yayınladığı yeni bir fragmanla bu gelişi doğrulamakla kalmadı kesin bi tarih olmasada sevilen oyunun bu sonbaharda gelecegini bildirdi.

GTA 5 - 2

Geçen yıl yayınlanan ve büyük ses getiren oyunun Xbox One ve PC versiyonları da PS4 versiyonuyla birlilte çıkış yapacak. Andrew House PlayStation 4 oyuncularının karakterlerini ve çevrim içi süreçlerini hem PlayStation 3′ten hem de Xbox 360′tan Sony’nin yeni konsoluna aktarabileceklerini de belirtti. GTA Online çoklu oyuncu modu eski nesil konsollarda kalınan yerden oyuna devam etme fırsatı verecek. Aslında benzer imkan Xbox One ve PC oyunlarında da olacak. GTA 5’in PC sürümüne çıkışı ile satış rekorları kırıp belkide firmanın bu zamana kadar kazandığı tüm parayı bir oyundan kazanabileceğini tahmin ediyoruz çünkü insanlarımız açık dünya oyunlarını çok seviyor.

Yine oyunumuzda yüzlerce bölüm birbirnden eğlenceli dakikalar olacak ve oyunda öyle özellikler varki gerçek dünyada sanıyoruz kendimiz. 8 Milyar nüfus’a yakın oyundaki karakter sayısı bizleri oyuna çektiği gibi oyuna eklenen köpek’de gerçekten bir harika olmuş üstelik yeni modelleride pas geçmeyelim…

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.