Ana SayfaOyunHay Day Android Oyunu

Hay Day Android Oyunu

-

Çiftçiliğe sanal olarak merakımız kuşkusuz Farm Ville oyunu ile oluştu. Facebook üzerinden oynadığımız Farm Ville, beraberinde birçok benzer oyunu da getirdi. Fakat son yıllarda bu oyunun büyük bir potansiyel düşüş yaşadığını gördük. Çünkü mobil sektörde Hay Day kendini göstermişti.

Supercell firması tarafından piyasaya sürülen Hay Day oyunu başta Android olmak üzere pek çok platformda yerini aldı. Google Play Store üzerinden Hay Day Android Oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 100 milyona yakın kullanıcıya sahip olan yapım bu oyuncuların online olarak etkileşim halinde olmasını da sağlıyor.

Hay Day Android oyunu hakkında çok fazla bir şey söylemeye gerek yok diye düşünüyorum aslında. Çünkü yapımı öğrenmek için oyuna bakmanız yeterli olacaktır sadece. Oyun içindeki talimatlar ile oyunu rahatlıkla çözebiliyorsunuz. Ve kısaca söylemek gerekirse, her türlü çiftçilik işlemini yapabileceğiniz bir oyun sizi bekliyor.

Hay Day Android Oyun
Hay Day Android Oyun

Hayvan bakmaktan, tarla sürmeye kadar onlarca iş ve görev içinde kendinizi bulabilirsiniz. Sadece bununla da kalmıyor. Küçük bir gölde balık tutmaya çalışabilirsiniz de ayrıca. Kasaba sistemi ile de çiftçilik işlemlerini bir adım ileriye taşımak yeni güncellemeler ile mümkün.

Tüm bu anlattıklarımıza ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayın ve Hay Day Android Oyunu Google Play Store sayfasına girin. Ardından uygulamayı cihazınıza yükleyerek oynamaya başlayın.

İyi oyunlar!

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here